Saklı Bahçe Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Saklı Bahçe Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Saklı Bahçe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Saklı Bahçe Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saklı Bahçe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Saklı Bahçe Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saklı Bahçe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Saklı Bahçe Düğün Salonu Hakkında

Dillere destan bir kına gecesine sahip olmayı evlilik yolundaki hangi gelin istemez ki? Düğünden önceki bu son büyük eğlenceyi tam da hayal ettiğiniz gibi yapabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahibiz. İzmit kına gecesi mekanları konusunda arayışınıza bir son vermek isterseniz şu an en doğru adrestesiniz.

Biz Saklı Bahçe ailesi olarak düğün ve davet sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli bir firmayız ve şimdiye dek çok sayıda çiftimizle birlikte çalıştık ve sayısız konuğumuzu en iyi şekilde ağırladık. Tesisimizde düğün ve kına geceleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, toplu yemekler, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet baloları, doğum günü kutlamaları ve benzeri aklınıza gelebilecek hemen her organizasyon türünü kendi dinamiklerine uygun olarak düzenleyebiliyoruz.

En çok keyif aldıklarımızdan bir tanesi de kuşkusuz kına geceleri ve bu konuda çiftlerimize ev sahipliği yaparak davetlerini kusursuz bir şölene dönüştürüyoruz. Organizasyonları gerçekleştirebildiğimiz davet alanımız harika bir kır bahçesi. Yemyeşil çimlerle kaplı ve ağaçlarla çevrili bu bahçe son derece nezih bir konumda bulunuyor ve ulaşımla otopark imkanları da mevcut. 300 ile 400 kişi aralığında da konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor, ister büyük çaplı istenirse de butik tarzda bir kutlama organize edebiliyoruz.

Çiftlerimiz için her şeyi düşünüyoruz ve tüm isteklerini de elimizden geldiğince yerine getiriyoruz. Bu kapsamda onlara; yemek ve ikramlar servis edebiliyor, bütçelerine göre menüler sunabiliyoruz. Orkestra, müzik ve süslemeyi ayarlıyoruz. Ayrıca eğer dilerlerse kına merasimi için dışarıdan organizasyon firması getirmelerine de sıcak bakıyoruz.

Eğer kına geceniz için açık hava çimler üzerinde ferah bir ortam hayal ediyorsanız Saklı Bahçe Düğün Salonu İzmit’te sizi bekliyor. Fiyatlarımızı ve diğer detayları öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.