Kübra Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kübra Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kübra Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kübra Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kübra Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kübra Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kübra Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kübra Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kübra Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Kübra Düğün Salonu Hakkında

Özel anlarınızı paylaşmak, renklendirmek, yeni heyecanlarınıza tanık olmak için yıllardır profesyonel bir hizmet veriyoruz. Üstün hizmet anlayışı içinde memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi gibi birçok organizasyon türlerinde hizmetinizdeyiz.

Odak noktamız memnuniyetinizi sağlamak. Bu yüzden şu zamana kadar birçok çiftin tercihi olduk. Başarılarımız günden güne arttı ve yeni heyecanlara ortak olmaya devam ettik. Yenilenmeyi amaç edindik. Bu sebeple organizasyonlarınızda her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sandalye giydirmelerimizden masaların üzerindeki süslere kadar uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salona girdiğiniz anda kırmızı halıyı fark ediyorsunuz. Takip ettiğinizde ise geniş pistimize varıyorsunuz. Dans ederken sıkışıklık yaşamayarak rahat bir şekilde eğleniyorsunuz. Gelin-damat masasında ise beyazın hakimiyetini fark ediyorsunuz. Salon içerisinde de altın sarısı yoğunluklu bir konsept belirledik. Bu rengin şıklığı temsil ettiğini düşünüyoruz.

Kına organizasyonunuz öncesinde görüşme konusuna oldukça önem veriyoruz. Samimiyeti sağladıktan sonra ihtiyaçlarınız ve taleplerinizi değerlendirmek çok daha kolay oluyor. Fikirlerimizi paylaşıyoruz. Hatta bu esnada belki de daha önce aklınıza gelmeyen bir görüş ile karşılaşıyorsunuz. Birlikte programı hazırladıktan sonra da kına gecenize misafir gibi gelmek kalıyor sadece. Tek derdiniz misafirlerinizle ilgilenmek! Bu kaliteli hizmetimiz dolayısıyla İstanbul kına organizasyon mekanları arasında yer edindik. Mutluluğunuz bizim mutluluğumuz. Bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu değeri biz de seviyoruz en sizin kadar. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz hizmet gerçekleştiriyoruz. Kına salonu ararken bize rastladınız. Hizmet bilgilerimizin, fotoğraflarımızın ve hakkında yazımızın olduğu profili inceliyorsunuz. Hem bizimle iletişime geçmek hem de İstanbul düğün davet salonları arasında Kübra Düğün Salonu’nun farkını hissetmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Hemen size geri dönüş sağlıyor ve hem salonumuzu görmeniz hem de konuşmak adına davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Bulvarı Hasanpaşa Durağı No:10 Sultanbeyli/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kübra Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.