Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Özyılmazlar Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Özyılmazlar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Özyılmazlar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Özyılmazlar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Özyılmazlar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Özyılmazlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Özyılmazlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Özyılmazlar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Özyılmazlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Özyılmazlar Düğün Salonu Hakkında

İhtişamlı ve balo salonu havasında bir düğün salonuna ne dersiniz?

Sultanbeyli’de yer alan düğün salonumuz Özyılmazlar Düğün Salonu sıcak ortamıyla sizi ve davetlilerinizi bekliyor. Mekânımız oldukça geniş ve ferah. Tavana konumlandırdığımız havalandırma ve klima sistemleri sayesinde yaz-kış hizmet verebiliyoruz.

Yazın serin, kışın ise sıcak bir kına gecesi mekânı olan Özyılmazlar Düğün Salonu Sultanbeyli/İstanbul, düşlediğiniz geceye sahip olabilmeniz için çalışıyor.

Geçmişten günümüze kadar gelen kına gecesi geleneği, gelin adaylarını için özel gecelerden biri. Hem kültürümüzün bir parçası hem de arkadaşlar ve aileyle beraber dilediğiniz mutluluğu kutlayabileceğiniz bir gece. Uzun yıllardır beraber hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilen düğün salonumuz, profesyonel organizasyon sorumlusu ve ekibiyle beraber hizmet veriyor. Ekibimizin organizasyonunun tüm ayrıntılarını dilediğiniz gibi gerçekleştirebileceksiniz.

Son dönemlerde popüler olan konseptleri beraber gerçekleştirebilir, yaratıcı fikirlerinizi de hayata geçirebiliriz. Kına tahtından başlayarak bütün malzemelerin teminini sağlıyoruz. Kına geceleri ritüelleri için gerekli olan bütün ekipmanları bizde bulabileceksiniz. Kına, Hint kınası ve birçok kına çeşidi de bünyemizde yer alıyor. Konseptinize uygun olarak istediğinizi seçebilirsiniz.

Yuvarlak masalarımız ve Napolyon sandalyelerimiz isteğinize göre konumlandırılıyor mekanımızda. Konseptinize uygun olarak hazırlanıyor, oturma planınızı da talebinize göre belirliyoruz.

Kına gecelerinde en önemli detay, müziklerdir. Ses sistemlerimizin kalitesine hayran kalacak, müzisyenlerimiz ile beraber en sevdiğiniz şarkıları dinleyecekseniz. Kına gecelerinin en güzel atmosferine sahip olabilecek, avizeler ve şamdanlarla bu konsepti destekleyeceğiz. Mekânımız kapalı olsa da ferah bir ortama sahibiz. Her mevsim hizmet veremiyoruz ve kötü hava koşullarından etkilenmiyoruz.

Salonumuzda eşsiz avantajlara sahip olabileceksiniz. Bu sayede konuklarınız da oldukça rahat bir gece geçirebilecek, her detayı konforunuz için hazırladık. Son hazırlıkları tamamlayabilmeniz için de gelin adaylarına özel gelin odamız bulunuyor. Burada dilediğiniz gibi dinlenebileceksiniz.

Dilerseniz en güzel geceyi geçirmeniz için bizi seçebilirsiniz. Kına gecesi organizasyonlarınız için yanda bulunan formu doldurmanızı bekliyoruz.

Hadi, Sultanbeyli Özyılmazlar Düğün Salonu iletişim kurmanız için bekliyor.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Fatih Blv.No:13 Sultanbeyli/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Özyılmazlar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.