Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Elit Altınköşk

 • Kapasite
  100 - 700 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Elit Altınköşk Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Elit Altınköşk Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700

Elit Altınköşk Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elit Altınköşk Sıkça Sorulan Sorular

Elit Altınköşk kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elit Altınköşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Elit Altınköşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Elit Altınköşk kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elit Altınköşk kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Elit Altınköşk Hakkında

Uzun yıllardır hizmet konusunda profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Özel organizasyonlarınızın hayallerinizdeki gibi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Her konu hakkında özenle çalışarak, memnuniyetinize uygun bir davet yapıyoruz. Çevrenize tavsiye edebileceğiniz bir düğün salonu olmak, amacımız. Çünkü bunun arkasına baktığınız da kaliteyi görüyorsunuz.

Salonumuz 800 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Şıklığı yaratmak adına altın sarısı rengini çok yerde kullandık. Örneğin, napolyon sandalyeler, servis tabakları, masa şamdanları gibi dekoratif eşyalar üzerinde çokça yer verdik. Çünkü bu rengin asilliği yansıttığını düşünüyoruz. Her detayda memnuniyetinizi düşünüyoruz. İhtiyaçlarınızı gidereceğiniz alanlara kadar bu anlayışla tasarım yaptık. Her yıl mutlaka salonumuzda bir takım noktaları yenilemeye çalışıyoruz. Bir sene öncesinde bile bazı şeylerin aynı kalmasını istemiyoruz. Bu gerek dekorasyon gerek süslemeler olabiliyor.

Güler yüzlü hizmet veren konusunda uzman kadromuz her anınızda yanınızda. Yemekli bir kına düşünenler için hızlı servis ve çevikliğiyle dikkat çekiyor. Asla soğuk yemeklerle karşılaşmıyorsunuz. Keza usta aşçıların yaptığı lezzetler de damak tadına oldukça uyuyor.

Düğünden kınaya nişan sünnete hizmet veriyoruz. Konusu farklı her bir özel organizasyon için ona özel çalışmalar yapıyoruz. Özellikle kına organizasyonları için özenle hareket ediyoruz. Çünkü tahtı, tepsisi, kınası gibi birçok içeriğe sahip. Dilerseniz anlaşmalı organizasyonlar şirketlerimizle de davetlerinizde farklı konseptler oluşturabiliyoruz. Amacımız, memnuniyeti sağlamak olduğu için aklınıza gelebilecek her fikre açığız. Özgür bir düşünce yapısına sahibiz.

Tıpkı altın bir köşk gibi içeri girdiğiniz andan itibaren bunu hissediyorsunuz. Gelin odasında kına öncesi dinlenmenizden pistte oynarken hissettiğiniz duyguya kadar her an bunu size hissettiriyoruz. Organizasyon sorumlumuz bile misafirmiş gibi davranıyor size. Tek derdiniz kendi konuklarınızla ilgilenmek oluyor.

Biz, İstanbul Sultanbeyli kına organizasyonu yapan düğün salonları arasında farkımızı hissettirmek istiyoruz. Bunun içinde yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Birlikte hatıralara kazınacak bir kına gecesi gerçekleştirmek dileğiyle…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Battalgazi Mahallesi, No:A, Bosna Blv. No:82, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Elit Altınköşk Yol Haritası

Elit Altınköşk Düğün Yorumları (2)

Melis & Ahmet

Düğün Tarihi: 19.08.2023

Salonun meydanı gayet geniş ferah oyuna çok müsait
Düğün öncesi yapılacak herşey konuşuluyor damat veya gelin tarafı iki tarafta muhakkak gidip görsünki acemilik yaşanmasın.
Arka tarafta otoparkları var engelli girişi de var
Sorun yaşamamak için aklınıza takılanları önceden sorun...
devam 

Hilal & Kadir

Düğün Tarihi: 05.03.2023

Düğün hayal ettiğim gibiydi her şey çok güzel planlanmıştı. Çok teşekkür ederim Elit Altınköşk ekibe herkese tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.