Eyüp Kültür Sanat Merkezi

E-posta Gönder

Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  200-300

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Eyüp Kültür Sanat Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Eyüp Kültür Sanat Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Eyüp Kültür Sanat Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Eyüp Kültür Sanat Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Eyüp Kültür Sanat Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Hakkında

İstanbul’un en merkezi konumlarından biri olan Eyüp’te uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Pierre Loti tepesine çok yakın bir lokasyonda bulunan tesisimizde neler yapıyoruz anlatalım. Bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin özel gün organizasyonunuzda size ve davetlilerinize ev sahipliği yapacak bir yer arayışında olmanız olduğunu biliyoruz. Bu sebeple size tesisimiz Eyüp Kültür Sanat Merkezi’nin bu yönü hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Merkezimizde harikulade organizasyonlara imza attığımız bir davet alanımız var ve burası ortalama 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip. Burada düğünler, nişan merasimleri ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda ve türde toplu etkinliği layığı ile düzenleyebiliyoruz. Bunu da her biri alanında profesyonel bir ekip ile birlikte büyük bir efor sarf ederek yapıyoruz. Her zaman misafirlerimizi ne sebeple olursa olsun memnun ve mutlu etmek için gerekeni yapmamızı sağlayan bir prensip ile çalışıyoruz.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı inşası sayesinde ferah bir atmosfere sahip salonumuzda dilediğiniz konsepte uygun size özel hazırlıklar yapabiliyoruz. Kına gecenize yakışacak ve bu geleneksel töreni en iyi biçimde temsil edecek şekilde süsleme ve dekorasyonu ayarlayabiliriz. Aynı zamanda tören için gelinimize kaftanını biz temin ediyor ve kostümleri ile ona uyum sağlayacak kına ekibimizi gece boyunca yanından ayırmıyoruz. İster DJ ister canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenmenizi sağlayabiliriz. Her bütçeye ve zevke hitap eden içeriklere sahip kına paketlerimiz de bulunuyor.

Kına gecenizi bizimle birlikte düzenleyip kendinizi profesyonel ellere emanet etmek isterseniz Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi adres ve telefon bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Bizimle iletişime geçmek isterseniz yukarıda gördüğünüz numarayı anında arayabilir, zamanınız yoksa mail butonuna tıklayarak mesajınızı yazabilir ve son olarak da sağda bulunan fiyat teklif formunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mahallesi Silahtarağa Caddesi No: 18 Eyüp

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eyüp Kültür Sanat Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.