Star Düğün Salonları

E-posta Gönder

Star Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Star Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Star Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Star Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Star Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Star Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Star Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Star Düğün Salonları Hakkında

Star Düğün Salonları ailesi olarak en özel davetleriniz için sizi ve değerli konuklarınızı misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız! Star Düğün Salonları diyoruz çünkü Star Düğün Salonu Eyüp/İstanbul çatısı altında, Star 1 ve Star 2 olmak üzere 2 adet salonumuz ile hizmet veriyoruz. Salonlarımız kapasiteleri ve dekorları ile farklılık gösteriyor. Star 1 düğün salonumuz 900 metre karelik bir alana sahip iken; Star 2 düğün salonumuz ise 1500 metre karelik alanı ile yüksek kapasiteli kına geceleriniz ve düğünleriniz için daha elverişli bir mekân oluyor.

İstanbul Eyüp’te eğlence sektöründe 10 yılı aşkın tecrübemiz ile pek çok çiftin kına gecelerine ve düğünlerine ev sahipliği yapma şansı yakaladık. Her çift ile tekrar tekrar aynı heyecanı yaşayarak bin bir özenle hazırlandığımız kına gecelerimizin ayrıcalığını siz de yaşamak isterseniz gelin sizi de misafir edelim ve hayallerinizdeki gibi bir kına gecesi geçirin.

Salon hizmetinin yanı sıra ihtiyaç duyacağınız diğer konularda da size yardımcı oluyoruz. Gecenizi unutulmaz bir hatıraya dönüştürmek isteyeceğiniz noktada size fotoğraf ve video hizmeti sunuyoruz. İş ortaklarımız arasında olan ve bizimle özel geceler için misafirlerimize hizmet veren fotoğrafçı ve kameramanımız var. Son teknoloji ekipmanların kullanılarak gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimlerinizi size kına gecenizden sonra oldukça kısa bir sürede teslim ediyoruz.

Salonumuzda ferahlığı ve sadeliği ön plana çıkarmaya amaçladık ve bunun için de tavanımızı oldukça yüksek tutmaya çalıştık. Açık tonlar ile tamamladığımız salon boyamız ve masa-sandalye giydirmelerimiz ile de sadeliği ve şıklığı yakalamayı başardık.

Eğer hala kına geceniz için bir salon bulamadıysanız bir de bizim salonumuzu değerlendirmenizi isteriz. Eyüp Star Düğün Salonu fiyatları ve sunduğumuz hizmetlerin detayları için sayfa üzerindeki form ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca randevu da talep edebilir ve dilediğiniz zaman salonumuzu ziyarete gelebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hüseyin Doğan
  İşletme Müdürü

  Star 1 salonumuz 650 kisi oturabilir kapasiteye sahip star 2 dugun salonumuz... devamı 

İletişim

 • Adres:

  Yeşilpınar Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi , Metin Kaya Sokak 38/3, 34065 Eyüp/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Star Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.