Tulipa SPA*

Tulipa SPA
Tulipa Spa Health Club ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için; geleneklerimize bağlılığımız doğrultusunda Spa anlayışımızı Gelin ve Damat Hamamı organizasyonlarıyla süsleyerek nostaljik bir program hazırladık. Göbek taşında meyve ikramı, kına seremonisi, havuz başında şerbet ikramı bunlardan sadece bir kısmı…

Tulipa Spa Health Club olarak, dünyaca ünlü otel zinciri IHG’nin bir parçası olan, Ağaolu My World ve Ağaoğlu, Double Tree By Hilton Sirkeci şubelerimizde fitness merkezi, basketboll, futboll ve golf alanları, masaj terapileri, geleneksel Türk hamamı, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlara özel sauna, buhar odası, duşlar, soyunma odaları ve kilitli dolap sistemi, dinlenme alanlarıyla hizmet vermekteyiz. Kişilere ve gruplara özel masaj, hamam, cilt bakımı hizmetlerimiz, özel yüzme&fitness; dersleri konuklarımızın yararlanabilecekleri hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Osmanlı tadında bir gelin hamamı ve damat hamamı için adresiniz Tulipa Spa Health Club. (Bayanlara özel yüzme havuzu mevcuttur.)

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Ş&A Şeyda & Ayhan Düğün Tarihi: 09/06/2015

Detay bilgisi almak için aradığınız andan itibaren zaten telefondaki bayan size programı anlatmaya başladığı andan itibaren organizasyonu yaşamaya başlıyorsunuz.Acaba anlatılan kadar güzel olacak mı endişesini de organizasyon sonunda giderebilirsiniz.Çünkü herşey harikaydı.tüm detaylar düşünülmüş.Ben Crowne plaza da yaptım gelin hamamı bir arkadaşımı da Biz Cevahire yönlendirdiler.Birkaç şubesi olan bir işletme ve sizi en yakın olduğunuz şubeye veya kişi sayınıza göre uygun şubeye yönlendiriyorlar.Böylece orası uzak burası küçük diye dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz.Zaman tasarrufu ve keyifli eğlence için tavsiye ederim.

N&H Nuriye & Hakkı Düğün Tarihi: 06/06/2015

Eşim Tulipa Spa'da gelin hamamı yaptı ve kınasını yaktı,duyduk ki gelin hamamı yapanlara damat hamamında indirim varmış. Hiç kaçırmadık :) Yaptığımız damat hamamında gerçekten çok eğlendik. Tüm organizasyon profesyonelce ve güler yüzle hazırlanmış. Herkese tavsiye ederim...

G&H Gülşen & Hakan Düğün Tarihi: 13/05/2015

Modern bir Spa merkezinde bu kadar geleneksel bu kadar sıcak bir gelin hamamı olacağını hayal dahi edemezdim.Çiğdem hanım ve tüm ekibine çok teşekkür ederim.Gelin hammaı yapmak isteyen tüm arkadaşlara şiddetle öneririm.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tulipa SPA ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tulipa SPA hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap