• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuzey Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Kuzey Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kuzey Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kuzey Garden Sıkça Sorulan Sorular

Kuzey Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kuzey Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kuzey Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kuzey Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kuzey Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kuzey Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Kuzey Garden kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kuzey Garden Hakkında

Kına gecelerinizi sizin için süslenen yemyeşil bir bahçede rüya gibi bir organizasyon ile gerçekleştirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Kuzey Garden olarak İstanbul’da unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek için sizlere ev sahipliği yapıyor, bu mutlu günlerinizi hiçbir eksiklik yaşanmadan tamamlamanızı sağlıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda en büyük kır düğün alanlarından birine sahip olan Kuzey Garden, kına gecelerinizi 4 farklı alanda gerçekleştirme imkânı sunuyor. Havuz başı, Gül bahçe, yeşil bahçe ve ağaçaltı olmak üzere kına gecelerinize uygun alanlarımızı tercih edebiliyorsunuz. Konseptlerinizi belirlerken tüm bu alanlarımıza uyumlu olacak renk ve tema seçebilir ya da tamamen hayalinizdekileri yansıtabilirsiniz. Kına süslemesi ve aksesuar temini konusunda her türlü imkânı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmazı olan bu aksesuarları istediğiniz renge göre ve en hızlı şekilde temin ediyoruz.

Sizlere gece boyunca güler yüzlü ekibimiz yardımcı oluyor. Karşılamadan başlayan ilginin gece boyunca ilk andaki gibi devam edeceğini ve gecenin sonunda da aynı samimiyetle uğurlanacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Kuzey Garden düğün ve kına geceleri dışında açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, lansmanlar, kokteyller ve mezuniyet baloları gibi davetlere de ev sahipliği yapabiliyor. Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimizi ve çiftlerimizi ya da konuklarımızı maksimum tatminle buradan uğurladığımızı söyleyebiliriz. Bir sonraki niye siz olmayasınız? Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmek. Böylelikle isteklerinizi karşılamak için yeterli zamana sahip olabiliyor, planladığınız tarihte hiçbir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Şamlar Mah. İstiklal Cad. No:263 34492 Başakşehir İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Kuzey Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.