Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Najva Cafe Restaurant

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Najva Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Najva Cafe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Najva Cafe Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Najva Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Najva Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Najva Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Najva Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Najva Cafe Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Najva Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Najva Cafe Restaurant Hakkında

Kına gecenize ev sahipliği yapmaktan büyük keyif alacak mekanımız, organizasyonunuzdan memnun olarak ayrılmanız için bütün imkân ve olanaklarını kullanıyor. İstediğiniz şekilde oluşturduğumuz masa düzeni seçeneklerimiz, modern dekorasyonumuz ve canlı müzik hizmetimiz aracılığıyla hayal ettiğiniz kına gecesini burada yaşama fırsatı yakalayacaksınız.

Mekanımızın fiziki özelliklerinden bahsetmeden önce geniş ve ferah ağırlama kapasitemizin bulunduğundan bahsetmek isteriz. Bu nedenle tüm sevdiklerinizi kına gecenize davet edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile mekan dekorasyonundan ses ve ışık sistemine, ikram menüsünden kına yakma merasiminizde ihtiyacınız olacak aksesuar teminine kadar her detayı bize emanet edip bu özel günün tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Najva Cafe olarak, eğlencenizi düşünerek güzel bir pist alanı oluşturduk. Burada sevdiklerinizle birlikte eğlencenin doruklarına çıkabilir, kına merasiminin gerektirdiği ritüelleri geniş bir alanda yerine getirme fırsatı bulabilirsiniz. Kusursuz bir organizasyon süreci geçirmenizi istediğimizden dilerseniz kına gecenizde çalacak olan müzik listenizi de beraber oluşturabiliriz. Ayrıca canlı müzik hizmetimiz de bulunuyor.

Mekanımızda yapacağınız kına gecesi için bir organizasyon firmasıyla anlaşarak bindallı/kaftan, Hint kınası, kına süslemesi, semazen, davul şov, kına ekibi, kına takımı, zenne, kına mumu, kına tepsisi ve kına töreni gibi hizmet ve aksesuarları temin edebilirsiniz. Eğer organizasyon firmanızı ararken zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız, iş ortaklarımızın iletişim bilgilerini siz değerli gelin adaylarımız ile paylaşabiliyoruz. Güvenilir hizmet, şeffaflık ve verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda sizi ve konuklarınızı memnun edebilmek yegâne hedefimiz. Çünkü Najva Cafe olarak biliyoruz ki kına gecesinden memnun olarak ayrılan gelin adaylarımız en büyük referansımız olacak!

Kına yapılacak cafeler arasında yer alan Najva Cafe firmamız hakkında daha fazla bilgi alıp fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kayaşehir Merkez AVM Başakşehir/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.