Yenibosna Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yenibosna Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yenibosna Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Yenibosna Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yenibosna Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Yenibosna Düğün Salonu Hakkında

1997 yılında faaliyete başlayan Yenibosna Düğün Salonu Bahçelievler’de özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Yıllar içerisinde sayısız kına organizasyonu gerçekleştirdik. Teknolojiyi takip eden ve uygulayan düğün salonumuz kapalı alanda 500 konuk kapasitelidir.

Kına organizasyonlarında standart bir paketimiz yoktur ama gelin hanımın isteği doğrultusunda sağlayabildiğimiz ekstra hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak:

Gelin hanımın tahtını ve bindallısını temin ediyoruz. Bindallı noktasında pek çok farklı renk ve beden alternatifimiz bulunuyor. Yine bindallıyla uyumlu olacak tac ve alınlık aksesuarlarımız da mevcut. Gelinin duvağı, eldiveni ve el gülü de yine gelin için sağladığımız aksesuarlardan. Gelin hanımın arkadaşlarını da unutmadık tabii. Gelinin arkadaşları için 10 adet kaftanımız bulunuyor.
Kına töreni sürecinde damat beyde organizasyona katılıyor… Bunun için damat beyin ihtiyaç duyacağı fes takımı da mevcut.

Kına töreni demişken; tören esnasında pek çok ekipman kullanılıyor. Kına tepsisi, kına sepeti, yaş ve kuru kına, el mumları bunlardan birkaçı… Hepsinin teminini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bu küçük detaylarla çiftimiz uğraşmamış oluyor.

Eğlence ise kına gecelerinin olmazsa olmazı. Bunun için tefler, halay mendillerimizin yanı sıra kadın dj hizmetimiz ve zengin kına müzik arşivimiz bulunuyor.

Rengarenk kuşakla gelinimiz ve arkadaşları eğlenceli dakikalar geçirirken bu mutlu anları kayıt altına almadan da olmaz tabii. Bu noktada kadın fotoğrafçı ve kadın kameraman hizmetimiz de mevcut.

Organizasyon boyu yanınızda olan organizasyon sorumlumuz ve nedimelerimiz ise davet boyu gelin adayını rahatlatıyor ve yönlendirmelerde bulunuyor.

Kınamıza hoş geldiniz yazısından konfeti ve volkana kadar tüm detaylara ulaşabileceğiniz salonumuzda taleplerinize uygun olarak kına gecesi paketi oluşturabilmemiz mümkün.

Dilediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz salonumuzda kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz; formumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Yenibosna Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Beyazıt Caddesi İpek Sokak34197 İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yenibosna Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.