Grand Güneş Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Güneş Düğün Davet Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Güneş Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Grand Güneş Düğün Davet Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Güneş Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Grand Güneş Düğün Davet Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Grand Güneş Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand Güneş Düğün Davet Salonu Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına eğlencenizi yapmak için beklentilerinizi karşılayan ve hizmet içerikleri size uyan bir yer mi arıyorsunuz? Grand Güneş Düğün Salonu olarak sizin için doğru adres olduğumuzu, geçmişte mutlu ettiğimiz çiftlerimize dayanarak söyleyebiliriz. Kaliteli hizmetimizi, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla birleştirerek hem siz hem de konuklarınız için unutulmaz bir eğlenceye şimdiden hazır olun.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Uzun yıllardır da organizasyon sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz. Bu da bize çok sayıda tecrübe kazandırdı. Şimdi ise sizin için tecrübelerimizi kullanarak eğlenceli bir kına eğlencesi organize etmek istiyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için kına merasiminizden önce sizinle bir araya gelerek organizasyon planlaması yapıyoruz. Bu esnada bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyor ve size sunacağımız hizmet içeriklerinden konuşuyoruz.

Mekanımız 400 ila 500 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen bir kapasitede. Bu da kına eğlenceleri için oldukça yeterli bir sayı oluyor. Yüksek tavanlı ve LED ışık sistemleriyle göze çarpan bir salona sahibiz. Üstelik geniş bir dans pistimiz de var. Böylelikle oyun oynarken sıkışmayacaksınız. Yuvarlak masalarımızı şık sandalyelerle çevrelediğimiz salonumuzda genellikle beyaz rengi tercih ediyoruz. İsteğinize bağlı başka renk konseptleri de kullanıyoruz ancak siz organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz bu konuda da anlayış gösteriyoruz. Kına tahtımız için bir köşe ayarlıyor ve gece boyu sultanlar gibi taht üzerinde oturmanızı, eğlenceyi oradan izlemenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir davet verecekseniz usta aşçılarımız lezzetli ikramlarıyla damaklarınızı şenlendiriyor. Hijyenik koşullarda hazırlanan yemeklerimizi şık sunumlarla tabaklarınıza getiriyoruz. Hem siz hem de konuklarınız için her ayrıntıyı düşünerek baştan sona sizin mutluluğunuzu düşünen bir eğlence organize ediyoruz.

Siz de Bahçelievler kına mekanları arasında yer aldığımız Grand Güneş Düğün Davet Salonu’nun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İzzettin Çalışlar Cad. No:2/A Haznedar, Bahçelievler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Güneş Düğün Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.