Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Hanoğlu Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanoğlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hanoğlu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Hanoğlu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hanoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hanoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hanoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hanoğlu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hanoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Hanoğlu Düğün Salonu Hakkında

Hanoğlu Düğün Salonu Bağcılar’da evlenmek isteyen ve kına gecesi organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftler için hizmet veriyoruz.

Gelin adayları için önemli günlerden biri olan kına gecelerinde deneyimli mekanlarda kına gecesi organizasyonlarını gerçekleştirmek çok önemli. Çünkü kına geceleri çok meşakkatli ve çok fazla detaya dikkat edilmesi gereken bir gün. Kusursuz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz organizasyon ekibimizle planlama yapabilirsiniz.

Hanoğlu Düğün Salonu olarak 1500 kişiye kadar büyük organizasyonları ev sahipliği yapabiliyor ve organizasyon ekibimiz ile birlikte en güzel kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmek için çalışıyoruz. En büyük gayemiz misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatabilmek.

Hayalinizdeki gece kavuşmanız için neler mi sağlıyoruz?

Öncelikle kolay ulaşım imkânı sağlıyoruz. Mekânımıza ulaşmanız için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Birçok toplu taşıma aracının güzergahında bulunuyoruz. Böylelikle düğün ya da kına gecesi organizasyonları için bizi tercih ettiğiniz zaman davetleriniz mekanımızda kolayca bulabilecekler. Merkez iyi bir lokasyonda bulunduğumuz için de bütün davetlerinize hitap eden ortak bir konumdayız diyebiliriz.

Ayrıca geniş ve ferah mekânımız ile beraber yaz kış hizmet verebiliyoruz. Her mevsim en güzel geceye kavuşmanız için çalışıyoruz. Mekanımıza konumlandırdığımız iklimlendirme sistemleri sayesinde yazları serin kışları ise sıcak bir organizasyon sunuyoruz. Ayrıca dekorasyonumuzda da dilediğiniz şekilde düzenleme sağlayabiliyoruz. Dilerseniz dekorasyonumuz da değişiklik yapabilirsiniz. Dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak kına gecesi için günümüzde popüler olan Konsept türlerini uygulayarak misafirlerinize farklı bir kına gecesi organizasyonu yaşatabilirsiniz.

Biz sizler için tabii ki organizasyon ve dekorasyon sağlayabiliriz. Organizasyon ekibimizle beraber kına gecesi için gerekli aksesuar ve malzemelerin teminini çözüm ortaklarımız aracılığı ile temin edebiliriz.

Siz de isteklerinizi bize söylerseniz en güzel kına gecesi organizasyonu ulaşmanız için gerekli olan bütün aksesuarları geceniz de mekanımızın en güzel yerine konumlandırırız.

Hanoğlu Düğün Salonu olarak en güzel geceniz de bizim imzamız olsun istiyor, davetlilerinizin aklında kalacak bir organizasyon sunuyoruz. İster düğün organizasyonlarınız ister size özel kına gecesi organizasyonlarınız için hizmet verebiliriz. Kendinizi mekânımıza adım attığınız anda çok özel hissedeceksiniz. Bizim hakkımızda daha fazla bilgiye sahibi olmak isterseniz yanda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Göztepe mah. Maslak cad. no.67 Bağcılar

 • Haritadaki Konumu

  Hanoğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.