Antakya Samanyolu Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Antakya Narin Hotel

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Antakya Sveyka Restaurant

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Antakya Retroo Cafe Lounge

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Antakya İpek Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Antakya Saray Plaza Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Antakya Mızraklı Restaurant

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Antakya Aksan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Antakya Pasha Fasıl

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Antakya Barudi Cafe & Bar

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Antakya Osmanlı Aile Çay Bahçesi

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Antakya Ayışığı Kır Bahçesi

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Antakya Kalipso Park Butik Otel

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Antakya Nehir Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Antakya Nisnengi Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Antakya Tatlısöz Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Antakya Karaca Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Antakya Bojo

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Antakya Ramona Düğün Davet

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Antakya Savon Hotel

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Antakya Nevizade Antakya

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Antakya Güngör Ottoman Palace

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Antakya Prenses Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Antakya Herod Cafe Bar

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Antakya The Shahut Hotel

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Antakya Gürkan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Antakya Asi Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Antakya Anemon Hotel Antakya

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Antakya Amanos Kır Bahçesi

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antakya’daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Hatay’ın merkez ilçesi olan Antakya, özellikle muhteşem tarihi ile dikkat çekiyor. İlçede bulunan taş ev manzaralarının yanı sıra pek çok doğal güzelliğe de rastlanabiliyor. Geleneksel bir organizasyon olan kına gecelerini Antakya’da kutlamak ise ayrı bir zevk! Çünkü ilçede birbirinden şık ve otantik mekanlar bulunabiliyor. Antakya aynı zamanda Hatay’da en çok mekana sahip ilçe.

Şehirleşmiş ve gelişmiş bir yapıya sahip ilçede çok sayıda bekarlığa veda partisi yapılabilen mekan seçeneği de mevcut. İlçede kına ve bekarlığa veda dışında düğünler, nişanlar ve sözler gibi akla gelebilecek her türlü organizasyon da gerçekleştirilebiliyor. Antakya Hatay’ın merkez ilçesi. Dolayısıyla ilçeye hem şehir içinden hem de diğer şehirlerden ulaşım da oldukça kolay.

Antakya’da kına gecesi yapılacak yerler en yoğun Karlısu ve Karaağaç mahallelerinde yer alıyor. Ayrıca Akçaova, Akevler, Avsuyu, Bostancık, Cebrail, Esenlik, Güllübahçe, General Şükrü Kanatlı, Gülderen, Güzelburç, Haraparası, Karaali, Kuzeytepe, Maşuklu, Mızraklı, Odabaşı, Orhanlı, Saraykent ve Serinyol mahallelerinde de Antakya kına gecesi mekanları bulunabiliyor. İlçede bulunan mekanların hepsi kolay ulaşılabilir konumlarda yer alıyorlar.

Hatay Antakya kına mekanlarının kapasiteleri değişiklik gösteriyor. İlçede az kapasiteli butik salonlar bulabilirsin. Ayrıca kalabalık organizasyonları ağırlamaya uygun 1000-2000’e kadar kapasiteli seçenekler de bulunabiliyor. İlçedeki mekanların ortalama kapasiteleri ise 400-500 kişi civarında. Salonlar yüksek tavanları ve kolonsuz alanlarıyla havadar bir organizasyon yapmanızı sağlıyor. Ayrıca birçok Antakya kına gecesi mekanı açık alana da sahip.

İlçede bekarlığa veda partisi düzenleyecekseniz Zenginler Mahallesi’ne göz atmanız iyi bir fikir olacaktır. Ayrıca Güllübahçe ve Kışlasaray mahallelerinde de çok şık mekanlar bulunabiliyor. Antakya bekarlığa veda mekanları arasında açık veya kapalı alana sahip restoranlar, barlar, meyhaneler ve lounge’lar bulunuyor. Bu mekanlar 100-200 kişilik kapasiteye sahip. Ancak ilçede 50-100 kişilik küçük mekanlar da mevcut.

Antakya Kına Salonları Tarafından Sağlanan Hizmetler

Antakya’da kına gecesi mekanları, organizasyon için gerekli hizmetlerin tamamını sağlıyor. Mekanlarda farklı hizmetleri içeren kına paketleri bulunuyor. İlçedeki mekanlarda kına gecenizin her ayrıntısı profesyonel organizasyon sorumluları tarafından planlanıyor ve hazırlanıyor. Kına gecesinden en az bir ay önce istekleriniz dinlenerek konsept seçimi, oturma düzeni ve organizasyon akışı gibi detaylarla ilgileniliyor.

İlçedeki mekanlarda farklı geleneksel veya modern kına gecesi konseptleri uygulanabiliyor. Aklınızda farklı bir konsept varsa dışarıdan organizasyon firmaları ile çalışmanıza mekanların büyük bir kısmı izin veriyor. Antakya kına gecesi mekanları tarafından organizasyon için gerekli aksesuarlar da sağlanıyor. Kına tahtı, el gülü, kına tepsisi, kına mumu gibi çoğu aksesuar sizin için temin ediliyor.

Kına paketlerine dahil olan hizmetlerden bir diğeri ise kına müziği. İlçedeki mekanlara çoğunlukla sizin istediğiniz kına şarkılarını çalması için DJ’ler getiriliyor. Ayrıca bazı Antakya kına mekanları isteğiniz doğrultusunda orkestra da getirebiliyor. Gerekli ışık, ses ve sahne cihazları da mekanlar tarafından kuruluyor. Bazı salonlar konuklarınızı ikramlarla karşılama hizmeti de sunuyor.

İlçedeki mekanlarda verilen diğer hizmetler arasında fotoğraf ve video ekibi de bulunuyor. Çoğu mekan organizasyon boyunca bu hizmeti verecek ekiplere sahip. Neredeyse her mekan dışarıdan fotoğrafçılarla çalışmanıza da izin veriyor. Mekanlar tarafından konaklama ve sauna hizmeti de sağlanabiliyor. İlçedeki kına mekanlarında otopark da bulunuyor. Ayrıca bazı mekanlar konuklarınıza özel vale hizmeti de sunabiliyor.

Antakya bekarlığa veda mekanları da organizasyonunuz için birçok hizmet sağlıyor. Mekanlarda organizasyon sorumluları bulunuyor ve partinin her ayrıntısına beraber karar verebiliyorsunuz. İsteğinize göre süslemeler yapabilen mekanlar da mevcut. Gece boyunca bütün mekanlar tarafından müzik yayını yapılıyor. Bazı mekanlarda fasıl geceleri de düzenlenebiliyor. Bazı mekanlar, damat maskeleri ve nedime tişörtleri gibi aksesuarlar da temin edebiliyor.

Antakya Kına Gecesi Fiyatları

Antakya’da oldukça uygun fiyatlarla kına ve bekarlığa veda organizasyonları düzenlenebiliyor. Hatay kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının büyük bir kısmına ev sahipliği yapan ilçede hem uygun fiyatlı hem de yüksek fiyatlı mekanlar bulunabiliyor. Antakya’da bulunan mekanların büyük bir kısmı ise uygun fiyatlı kategorisine giriyor. İlçedeki mekanlarda fiyatlar çoğunlukla kişi başı üzerinden hesaplanıyor.

İlçede her bütçeye uygun kına salonu bulabilirsiniz. Akevler, Serinyol ve Karlısu mahallelerinde biraz daha ortalama fiyatlar görülüyor. Antakya’da uygun kına mekanları ilçedeki pek çok konumda bulunabiliyor. Antakya kına mekanları fiyatları mekanın dekorasyonuna ve popülerliğine göre değişebiliyor. Ayrıca seçeceğiniz kına paketi de fiyatı fazlasıyla etkileyebiliyor. Daha fazla hizmet içeren paketlerin fiyatları daha yüksek olabiliyor.

Yemekli organizasyonlarda kişi başı daha yüksek bir fiyat ödenirken, kokteylli organizasyonlar daha ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Yemek menüsünün içeriğine ve maliyetine göre de fiyatta değişiklik yaşanabiliyor. Kırmızı etli menüler daha yüksek fiyatlı olurken beyaz etli menüler daha uygun fiyatlara sahip oluyorlar. Mekandan isteyeceğiniz ve pakete dahil olmayan hizmetler ise ekstra ücretlendirilebiliyor.

Bekarlığa veda organizasyonu fiyatları ise çoğunlukla konuklarınızın içecek ve yemek tercihlerine göre belirleniyor. Bazı mekanlarda fiks menüler de bulunabiliyor ve fiyat, seçeceğiniz menüye göre belirleniyor. İlçedeki hem bekarlığa veda hem de kına gecesi mekanları zaman zaman güzel indirim paketleri yayınlayabiliyor. Ayrıca erken rezervasyonda da avantajlı fiyatlar üzerinden işlem yapılıyor.

Antakya Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Menüleri

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları