Granddor Efe Düğün Salonları

E-posta Gönder

Granddor Efe Düğün Salonları

Kapasite Bilgileri

Granddor Efe Düğün Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Granddor Efe Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Granddor Efe Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Granddor Efe Düğün Salonları Sık Sorulan Sorular

Granddor Efe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Granddor Efe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Granddor Efe Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Granddor Efe Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Granddor Efe Düğün Salonları Hakkında

Granddor Düğün Salonu ailesi olarak Aydın kına organizasyonu Efeler/Aydın’da 10 yıla yaklaşan hizmet serüvenim ile siz değerli konuklarımızın karşısındayız. Granddor Düğün Salonu olarak bünyemizde 2 adet düğün salonu, 1 adet VIP salon ve 1 adet de terasımız bulunmakta. Kına organizasyonlarınız için salonlarımız içerisinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bir kına gecesi için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bünyesinde barındıran salonumuz; bindallıdan kaftana, kına mumundan kına süslemelerine kadar ihtiyaç duyacağınız her konuda size tam olarak hizmet verebilmekte.

Son dönemlerde oldukça popülerleşen ve genç gelin adaylarının büyük rağbet gösterdiği kına gecesi eğlenceleri için görselliğin büyük önem taşıdığının farkındayız. Rengarenk tüller ile süslenmiş kına tahtları, kına tahtlarının önüne yerleştirilen ışıltılı renkteki kumaşlardan yapılmış minderler ve kına yakımında kullanılacak olan süslü kına tepsisi… Harika bir kına konsepti oluşturmamıza yardımcı olan bu süslemeler ile kendinizi kına gecesinin renkli dünyasında bulabileceksiniz.

Kına gecesi için tercih edilen kıyafetler olan bindallı ve kaftan, gelin adaylarının oldukça zor bulabildiği bir kostüm. Bulsalar bile içlerine sinen modellerle karşılaşmaları her zaman mümkün olmuyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak gelin adaylarımız için değişik renk ve model seçeneklerinde bindallı ve kaftanlarımızı beğeninize sunuyoruz. Çok çeşitli modellerimiz arasından kendi zevkinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Kına gecenizde çalmasını istediğiniz eğlenceli müzikler için kendi listenizi oluşturabilir veya seçimi tamamen orkestramızın bilgi ve deneyimlerine bırakabilirsiniz. Orkestramız yılın en popüler parçalarını yakından takip ederek eğlencenin tadını çıkaracağınız müzik listesini oluşturacak.

Siz de kına geceniz için ayrıcalıklı hizmetler ile karşılanmak ve bu hizmet farkını tüm gece boyu yaşamak ve konuklarınıza da yaşatmak isterseniz tercihiniz Granddor Düğün Salonu’nda yana olmalı.

Bize ulaşmak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ramazanpaşa Mah. Doğu Gazi Bulvarı Vardar İş Hanı No.28 Kat : 5 Efeler / Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Granddor Efe Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.