Letoon Hotel & Spa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Aydın’da kına gecesi, düğün ve bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler düzenlediğimiz Letoon Hotel Spa’da keyifli bir akşamda misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Kapalı alanlarda düzenlenen klasik tarzdaki organizasyonlardan sıkıldıysanız ve havuz başında güzel havanın keyfini çıkartırken gece boyunca devam edecek bir eğlence arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlardan sonra misafirlerimizi hep memnuniyetle uğurladık. Bu davetlerde elde ettiğimiz tecrübe ile şimdi sizin hayallerinizi gerçeğe çevirmek istiyoruz.

100 ila 200 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz havuz başımızda konsept kına geceleri de düzenleyebiliyoruz. İstediğiniz konsepte uygun olarak havuz başımızda kuracağımız masa düzenimizde ve kullanacağımız süslemelerde düzenlemeler yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizde istediğiniz temaya uygun örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Aynı şekilde masamızın üstündeki süslemelerde de görsel bütünlüğü sağlamak adına uygun renkler tercih ediliyor. Son zamanlarda kına gecelerinde en fazla tercih edilen konseptlerden biri Osmanlı konsepti. Geleneksel çizgilere sahip kıyafet ve süslemeler ile beraber yaratılan bu konsepti uygulama fırsatına da sahibiz. Bir diğer popüler konsept ise prenses konsepti. Pembe renk ve tonları ağırlıkta kullanılarak tüllerle kına tahtının da süslendiği konseptte kendinizi bir masalın içinde gibi hissedeceksiniz! Bu temalar dışında kına gecesi ritüelleri için kullanılan pek çok aksesuar ve süslemeyi de istekleriniz doğrultusunda kullanma fırsatına sahip olacaksınız.

Keyifli gecenizde Hotel Letoon Plus & Spa’da geçireceğiniz anları unutulmaz kılmak isterseniz kameraman ve fotoğrafçı sağlama imkânına da sahibiz. Havuzumuzun güzel görüntüsünün arka plan olacağı fotoğraflarınıza yıllar sonra baktığınızda da yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır.

Evliliğe giden yolda sevgili konuklarınız ile geçireceğiniz eğlenceli bir organizasyon için otelimizi tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra güzel davetinizi planlamaya birlikte başlayabiliriz.

İletişim

Yetkili Kişi

Can Bey

  • Adres: Altınkum Mah. 76. Sok. No: 11 Didim/Aydın

Letoon Hotel & Spa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!