Letoon Hotel & Spa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Letoon Hotel & Spa - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Letoon Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Letoon Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Letoon Hotel & Spa Sık Sorulan Sorular

Letoon Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Letoon Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Letoon Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Letoon Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Letoon Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Letoon Hotel & Spa Hakkında

Aydın’da kına gecesi, düğün ve bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler düzenlediğimiz Letoon Hotel Spa’da keyifli bir akşamda misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Kapalı alanlarda düzenlenen klasik tarzdaki organizasyonlardan sıkıldıysanız ve havuz başında güzel havanın keyfini çıkartırken gece boyunca devam edecek bir eğlence arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlardan sonra misafirlerimizi hep memnuniyetle uğurladık. Bu davetlerde elde ettiğimiz tecrübe ile şimdi sizin hayallerinizi gerçeğe çevirmek istiyoruz.

100 ila 200 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz havuz başımızda konsept kına geceleri de düzenleyebiliyoruz. İstediğiniz konsepte uygun olarak havuz başımızda kuracağımız masa düzenimizde ve kullanacağımız süslemelerde düzenlemeler yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizde istediğiniz temaya uygun örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Aynı şekilde masamızın üstündeki süslemelerde de görsel bütünlüğü sağlamak adına uygun renkler tercih ediliyor. Son zamanlarda kına gecelerinde en fazla tercih edilen konseptlerden biri Osmanlı konsepti. Geleneksel çizgilere sahip kıyafet ve süslemeler ile beraber yaratılan bu konsepti uygulama fırsatına da sahibiz. Bir diğer popüler konsept ise prenses konsepti. Pembe renk ve tonları ağırlıkta kullanılarak tüllerle kına tahtının da süslendiği konseptte kendinizi bir masalın içinde gibi hissedeceksiniz! Bu temalar dışında kına gecesi ritüelleri için kullanılan pek çok aksesuar ve süslemeyi de istekleriniz doğrultusunda kullanma fırsatına sahip olacaksınız.

Keyifli gecenizde Hotel Letoon Plus & Spa’da geçireceğiniz anları unutulmaz kılmak isterseniz kameraman ve fotoğrafçı sağlama imkânına da sahibiz. Havuzumuzun güzel görüntüsünün arka plan olacağı fotoğraflarınıza yıllar sonra baktığınızda da yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır.

Evliliğe giden yolda sevgili konuklarınız ile geçireceğiniz eğlenceli bir organizasyon için otelimizi tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra güzel davetinizi planlamaya birlikte başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Altınkum Mah. 76. Sok. No: 11 Didim/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Letoon Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.