Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet

E-posta Gönder

Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet Hakkında

Geniş salonu sayesinde çok katılımlı davetlerin ilk adresi olan Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet sahip olduğu terasta yapılan lüks organizasyonlarla da dikkat çekiyor. Terasımız güzel davetlere ev sahipliği yapmasının yanında panoramik manzarasıyla da konukları cezbediyor. Şehir merkezindeki konumu yalnızca şahsi aracınızla değil metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla da zahmetsiz ulaşım olanağı sağlıyor.

Davet Alanları

Salonumuz ve terasımız kına organizasyonlarınız için hizmete açık olan davet alanlarımız. Alanlarımız kına gecelerinde 200 kişilik kapasitesi kapsamında konuklarımıza hizmet veriyor. Grand Deluxe Düğün Salonu Yenimahalle’nin nitelikleri arasında kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşuyla beraber balkonunun bulunması yer alıyor. Bu unsurlar sayesinde kınanız ferah bir ortamda yapılıyor. Terasımız açılır kapanır tavan özelliğiyle her mevsim ve hava koşulunda davetlerinizin gerçekleşmesine fırsat veriyor.

Dekorasyon

Salonumuzda oturma düzenimizi şekillendiren gold tiffany sandalyelerimiz, yuvarlak ve dikdörtgen masalarımızla serbestçe hareket edeceğiniz bir alan oluşturuyoruz. Kına ambiyansını yansıtmak için sandalyelerimize kırmızı tüller takıyoruz. Masalarımızı kadeh mumluklar ve çiçeklerle süslüyoruz. Duvarlarımızda gold çerçeveli aynalarımız bulunuyor. Terasımızda beyaz tiffany sandalyelerimiz ve yuvarlak masalarımız mevcut. Alanımızı renklendiren aksesuarlar çiçek demetleri, kristal avizeler, sandalyelerimize bağlanan tüller olarak sıralanabilir.

Hizmetler

Video ve fotoğraf çekimlerimiz kına gecenizin tüm anlarını eğlenceli hatıralar olarak size sunuyor. DJ ve müzik hizmetlerimiz gelişmiş ses ve sahne sistemlerimizle birleşince ortaya keyfine doyum olmayacak bir kına organizasyonu içinde bulacaksınız kendinizi. Davul show, oryantal, zenne gibi dans ekiplerimizin coşkulu dakikalar geçirmenizde payı büyük olacak. 250 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Bindallı, kaftan, kına takımı, kına tepsisi, hint kınası, dilek feneri salonumuzun sağladığı hizmetlere dahil.

Sarayları andıran salon dizaynımız, şık terasımız hem sade bir tören isteyenlere hem de gösterişten yana olan çiftlerimize arzuladığı ortamı sağlıyor. Ankara Yenimahalle kına mekanları arasında sıcakkanlı ve deneyimli bir kadrosuyla tatlı telaşlarınıza ortak olacak bir salon arayışındaysanız Grand Deluxe sizin için doğru mekan. Hakkımızda merak ettiklerinize cevap bulmak, detaylı bilgi edinmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal Mh. 1940 Cd. No:81 / 13 Kuruçayırlı Tower 1. kat, 06370 Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Deluxe Düğün Balo Nikah Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.