Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları

2 Yorum

E-posta Gönder

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Hakkında

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Ankara, Yenimahalle kına mekanları arasında kapılarını açıyor. Hem kapalı hem de açık alanda hizmet veren mekanımız çiftlere arzu ettikleri konsepti seçme şansını sunuyor. Mekanımızın beğenilen özellikleri arasında uzun davetli listelerine uygun olmasını da gösterebiliriz. Asrı Saadet kına yapacak çiftlerin konforu için aksesuar temini gibi özel hizmetler de sağlıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 2 farklı davet alanıyla faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Açık alanda gerçekleştirmek istediğiniz davetlerinizi, şehir manzaralı teras bölümüne de sahip olan dış mekan kısmımızda gerçekleştirebilirsiniz. Eğer davetinizin iç mekanda rahatlığında gerçekleşmesi tercihinizse mevsim şartlarına göre güçlü sistemlerle iklimlendirmesi yapılan salonumuza davetlisiniz. Asrı Saadet bünyesindeki kına gecelerinize 100 ila 200 kişiyi rahatlıkla çağırabilirsiniz.

Dekorasyon

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına gecesi organizasyonları için çiftlere kına süslemesi hizmetiyle yardımcı oluyor.

●Kapalı alanımızda krem ve altın rengi öne çıkıyor. Banket oturma düzeninde yuvarlak masalar kullanıyor ve masalarımız altın rengi sandalyelerle birleştiriyoruz. Masa üstlerinde runner gibi detaylara yer veriyor, çiçeklerle ve şamdanlarla süsleme yapıyoruz. Kırmızı renkli, cibinlikli kına tahtınızı ve minderleri de özel platformumuza yerleştiriyoruz. Tahtın arka planını tüller ve peri ışıklandırmalarla dekore edebiliyoruz. Platformun iki yanını beyaz çiçeklerimiz güzelleştiriyor.

●Açık alanımızda beyaza ağırlık verdik. 10 ila 12 kişilik geniş, yuvarlak masalarımızı çiçeklerle ve ikili şamdanlarla dekore ediyoruz. Sandalyelerimizi de beyaz kumaşlarla giydiriyoruz. Burada da kına tahtınızı kurabileceğimiz alan bulunuyor.

Hizmetler

Hizmetlerimiz arasında orkestra, solist, ses-ışık sistemleri, DJ, fotoğraf çekimi, video kayıt ve sinevizyon gösterimi yer alıyor. Ayrıca yemek servisini yapıyor, hostes hizmetiyle misafirlerinizi karşılıyoruz. Kına aksesuarı kiralama kapsamındaysa bindallı, kaftan, Hint kınası, mum ve tepsi bulunuyor. Semazen, kına nedimesi ekibi ve davul gösterisi de sizi bekliyor. Otopark alanımıza ek olarak vale hizmeti sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda çiftleri kapsamlı menülerle karşılıyoruz:

●Başlangıçlarda beyaz peynir, tarator, rus salatası, patlıcan salatası ve sultan ezmesi gibi tatlar yer alıyor.
●Ara sıcaklarda paçanga böreği servis ediyoruz.
●Ana yemek seçeneklerimiz arasında mantar soslu but pirzola veya kestane iç pilavlı piliç tandır gibi alternatifler bulunuyor.
●Sıra meyve ve tatlıya geldiğinde mevsim meyveleri ve dondurmalı yaş pasta servisi yapıyoruz.

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına geceleri ve bekarlığa veda partileri için geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Mekanımız davet alanı opsiyonları ve farklı ana yemek seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaramızı çevirebilirsiniz. Yan tarafta görebileceğiniz ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurup bize göndererek de istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Melih Gökçek Blv. Turgut Özal Mh. 1940. Cd Kuruçayırlı Tower No:81/14 Kat:1 ÇAKIRLAR

 • E-posta

  E-posta Gönder

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

N&M

Necdet & Mehmet

Düğün Tarihi: 30.07.2022Biraz önce düğün için sözleşmemizi yaptık karşılanmamız ilgi ve alaka gerçekten süperdi Gül'den hanıma teşekkür ederiz

Necdet yavuz

T&İ

Tuğçe & İhsan

Düğün Tarihi: 06.09.2019Asrı saadet salonunda kına yaptık. Sözleşme yaptıgımız Gülden hanım kına günü salona girerken bizi karşıladı. Personelle tanıştırdı. Düğünün başlangıcından sonuna kadar servis hizmet çok iyiydi.Gülden hanım düğünü baştan sona eğlenceli hale getirdi. Düğünden biz ve misafirlerimiz memnun ayrıldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.