Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları

1

E-posta Gönder

0312 963 3035

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 100-200
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Profesyonel hizmetimizle kına organizasyonlarınızı Asrı Saadet Düğün Salonu çatısı altında başarıyla yapıyoruz. Her çiftin zevkine uyan dekorasyonumuz ile birlikte mutluluğunuzu paylaşmaya hazırız.

Kapalı alanımız 750 kişilik kapasiteye sahipken, açık davet alanımız farklı oturma düzenlerinde 1500 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Her iki alanımızda oldukça geniş olmakla birlikte mimari tasarımımızda her detayda çiftlerimizi düşündük. Teras bölümüzde açık havada kına keyfi yaşarken aynı zamanda Yenimahalle’nin göz alıcı manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Kapalı alanımızda da şık dekorasyonumuzla dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Mekanımızın ulaşımı da oldukça kolay olduğu için şehir merkezindeki salonumuzu misafirleriniz rahatça bulabiliyor.

Kına organizasyonunuz için birçok hizmet içeriğine sahibiz. Bindallı ve kaftan temini yapabiliyoruz. Bunun dışında kına ekibiyle sahneye çıkarak konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Kına mumu, tepsisi gibi ufak detaylar konusunda da başarıyla hizmet veriyoruz. Ekibimizin dinamikliği sayesinde de enerjiniz hiç düşmüyor. Her an sizi düşünen kişiler etrafınızda oluyor. Bunun verdiği güven sayesinde de kına organizasyonunuzun keyfini doyasıya çıkarıyorsunuz. Bir diğer hizmetimiz ise semazen gösterileri. Dilerseniz kına gecenizi bu hizmetimizle farklılaştırabilirsiniz. En önemli belki size büyük kolaylık sağlayacak diğer hizmetimiz ise daima sizinle ilgilenen bir organizasyon sorumlumuzun olması. Onun sayesinde organizasyon süreci konusunda sıkıntı yaşamadan sadece eğlencenize bakabilirsiniz.

Yemekli ya da yemeksiz davet seçeneklerimizle Ankara kına gecesi mekanları arasında yerimizi alıyoruz. Eğer yemekli bir kına daveti hayal ediyorsanız size yakışır lezzetler hazırlıyoruz. Hijyen standartlarına dikkat ederek menünüzü tabaklarınıza servis ediyoruz. Hangi hizmeti tercih ederseniz edin, eğlencenizin kusursuz olacağına emin olabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgiler yardımıyla bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Asrı Saadet

 • Telefon: 0312 963 3035
 • Adres: Melih Gökçek Blv. Turgut Özal Mh. 1940. Cd Kuruçayırlı Tower No:81/14 Kat:1 ÇAKIRLAR

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Yol Haritası

Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


N&M

Necdet & Mehmet

Düğün Tarihi: 30.07.2022

Biraz önce düğün için sözleşmemizi yaptık karşılanmamız ilgi ve alaka gerçekten süperdi Gül'den hanıma teşekkür ederiz

Necdet yavuz

T&İ

TUĞÇE & İHSAN

Düğün Tarihi: 06.09.2019

Asrı saadet salonunda kına yaptık. Sözleşme yaptıgımız Gülden hanım kına günü salona girerken bizi karşıladı. Personelle tanıştırdı. Düğünün başlangıcından sonuna kadar servis hizmet çok iyiydi.Gülden hanım düğünü baştan sona eğlenceli hale getirdi. Düğünden biz ve misafirlerimiz memnun ayrıldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

 • Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Asrı Saadet Düğün Balo Nikah Salonları kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!