Yaklaşan düğün gününüzden önce kendinizi tazelemek için neler yapabileceğinizi öğrenin! Böylece kusursuz güzelliğinizle misafirleriniz yalnızca ne kadar pürüzsüz bir teniniz olduğunu ve saç modelinizi konuşsun. Güzellik merkezleri sizi en özel gününüze hazırlamak ve tüm saç ve cilt sorunlarınıza yardımcı olmak için bekliyor.

Sağlıklı Bir Cilt İçin...

Düğün gününüz yaklaştıkça artan stresiniz yüzünden ufak cilt problemleriniz ortaya çıkabilir. Fakat düğün gününüze kadar cildinizi sürekli temiz ve nemli tutmanız gerekir. Çünkü düğün gününüzde yapılacak gelin makyajı ancak sağlıklı bir ciltte kusursuz olacaktır. Düğünden önce peeling ya da cilt bakımı kürlerinden birini uzman gözetiminde uygulamak ise çok iyi sonuçlar verecektir.

Sadece düğün gününde değil öncesinde ve sonrasında da sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için cildinizin ihtiyaçlarına uygun yöntemleri keşfetlemelisiniz... Yirmili, otuzlu ve kırklı yaşlardaki gelinler için gerekli olan yüz ve vücut bakım yöntemlerini Fors Estetik Polikliniği'nden Op. Dr. Serkan Dinar sizin için anlatıyor.

Saç Bakımının Önemi

Düğün hazırlıklarınız süresince yaşadığınız stresten saçlarınız da etkilenecektir. Kuru ve yıpranmış bir saç ile düğünde gözükmeyi kimse istemez. Bu yüzden sık sık kendi bakım kürünüzü uygulamalısınız. Bitkisel yağlar ve çeşitli kozmetik ürünler kullanarak yapabileceğiniz kolay bakımlar yetmediği zaman profesyonel bir destek alma vaktiniz de gelmiştir. Saç yapınızı belirleyip, düğün günü yapılacak gelin saçı modelinize kadar sizinle ile ilgilenecek bir salon ile çalışmak yararınıza olur.

sac_bakiminin_onemi - Düğün Saçı

El ve Ayak Bakımınız

Gelin bakımının olmazsa olmazları saymakla bitmez ama hep göz önünde olacak ellerinizi ve tüm gün sizi zarafetle taşıması gereken ayaklarınızı da unutmamalısınız. Gelin eldiveni takacağım, eteğim kabarık olacak gerek yok diye düşünmeyin! El ve ayak sağlığı düşündüğünüzden çok daha değerli olduğu gibi bir gelin için özel bakım gerektiren uzuvlardır. Güzelliğinizi simgeleyen her ayrıntının ayrıca ilgilenilmesi gerektiği gerçeğini unutmamalı ve ellerinizle ayaklarınıza düğün gününe kadar yeterli alakayı göstermelisiniz. Böylece o özel günde ufak uygulamalar yaptırıp rahat bir gün geçirebilirsiniz.

el_ve_ayak_bakimi - El ve Ayak Bakımı

Şehrindeki 127 Güzellik Merkezi Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

MG Merve Gül

bir gelin için önemli detaylar tabi.