Düğün Öncesinde Güzelleşin!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:03 dakika

15.06.2021

Yaklaşan düğün gününüzden önce kendinizi tazelemek için neler yapabileceğinizi öğrenin! Böylece kusursuz güzelliğinizle misafirleriniz yalnızca ne kadar pürüzsüz bir teniniz olduğunu ve saç modelinizi konuşsun. Güzellik merkezleri sizi en özel gününüze hazırlamak ve tüm saç ve cilt sorunlarınıza yardımcı olmak için bekliyor.

Sağlıklı Bir Cilt İçin...

Düğün gününüz yaklaştıkça artan stresiniz yüzünden ufak cilt problemleriniz ortaya çıkabilir. Fakat düğün gününüze kadar cildinizi sürekli temiz ve nemli tutmanız gerekir. Çünkü düğün gününüzde yapılacak gelin makyajı ancak sağlıklı bir ciltte kusursuz olacaktır. Düğünden önce peeling ya da cilt bakımı kürlerinden birini uzman gözetiminde uygulamak ise çok iyi sonuçlar verecektir.

Saç Bakımının Önemi

Düğün hazırlıklarınız süresince yaşadığınız stresten saçlarınız da etkilenecektir. Kuru ve yıpranmış bir saç ile düğünde gözükmeyi kimse istemez. Bu yüzden sık sık kendi bakım kürünüzü uygulamalısınız. Bitkisel yağlar ve çeşitli kozmetik ürünler kullanarak yapabileceğiniz kolay bakımlar yetmediği zaman profesyonel bir destek alma vaktiniz de gelmiştir. Saç yapınızı belirleyip, düğün günü yapılacak gelin saçı modelinize kadar sizinle ile ilgilenecek bir salon ile çalışmak yararınıza olur.

Düğün Saçı

El ve Ayak Bakımınız

Gelin bakımının olmazsa olmazları saymakla bitmez ama hep göz önünde olacak ellerinizi ve tüm gün sizi zarafetle taşıması gereken ayaklarınızı da unutmamalısınız. Gelin eldiveni takacağım, eteğim kabarık olacak gerek yok diye düşünmeyin! El ve ayak sağlığı düşündüğünüzden çok daha değerli olduğu gibi bir gelin için özel bakım gerektiren uzuvlardır. Güzelliğinizi simgeleyen her ayrıntının ayrıca ilgilenilmesi gerektiği gerçeğini unutmamalı ve ellerinizle ayaklarınıza düğün gününe kadar yeterli alakayı göstermelisiniz. Böylece o özel günde ufak uygulamalar yaptırıp rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Güzellik Merkezleri İndirimleri

Metropol Beauty
%20 İNDİRİM
26 3 10
Metropol Beauty

Gelin Ve Nedime Paketlerinde Yapılacak İşlemlerde %20 İndirim Sizleri Bekliyor!

Mrs. London Beauty
%30 İNDİRİM
14
Mrs. London Beauty

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim

El ve Ayak Bakımı

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Sıradaki Makaleler

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezi Firmaları

Güzellik Merkezi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

MG

merve gül

23/10/2014

bir gelin için önemli detaylar tabi.