Güzellik Merkezleri İstanbul

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

5,0
Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Özellikler

Hizmet İçeriği
Diş bakımı Ortodonti Gülüş tasarımı Diş temizliği Beyazlatma
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

Ağız ve diş sağlığı alanında uzun yıllardır hizmet verdiğimiz merkezimiz Smilegroup Diş Kliniği Şişli’de yer alıyor. Klinikten adımı atan her hastamızın en doğru tedaviyi en iyi koşullarda almasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kliniğimizde her zaman güvenilir ve hijyenik hizmetler sunmayı öncelik olarak görüyoruz. Hastalarımıza kendilerini rahat hissedecekleri güler yüz ve samimiyetle yaklaşıyoruz.

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak her zaman son teknoloji ekipmanları ve en kaliteli sağlık ürünlerini kullanıyoruz. Diş tabipliği alanında ihtisas yapmış, yeterli pratik ve bilgi birikimine sahip uzman hekim kadrosuyla çalışıyoruz. Diş sağlığı ve bakımı alanındaki cerrahi veya cerrahi olmayan tüm uygulamaları branşında uzman hekimlerimizle koordineli olarak yürütüyoruz.

Gelin ve damatların hayatlarının en önemli günlerinden biri olan düğünlerinde baştan aşağı iyi görünüp kendilerini özgüvenli hissetmeleri oldukça önemli. Hem düğün esnasında hem de fotoğraf çekimlerinde mutluluklarının göstergesi olan gülümsemeleri her zaman öne çıkar. Biz de Smilegroup ailesi olarak tam burada devreye giriyoruz. Çiftlerin gülümsemelerini çok daha estetik ve zarif hale getiriyoruz.

Düğün, nişan merasimi veya kına gecesi gibi özel günlerin öncesinde pek çok gelin ve damattan diş bakımı ile ilgili talepler alıyoruz. Bu doğrultuda eğer ihtiyaç varsa ortodonti tedavisi ile dişlerin çapraşıklığını düzeltiyoruz. Diş temizliği yaparak istenmeyen dokuları uzaklaştırıyor, diş beyazlatma uygulaması ile de herkesi hayran bırakan bembeyaz gülümsemeler elde ediyoruz.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve daha kapsayıcı olan bir diğer uygulamamız ise gülüş tasarımı veya diğer adı ile gülüş estetiğidir. Eğer yukarıda bahsettiğimiz görece küçük dokunuşlar yeterli değilse ve çiftlerimiz dilerse daha kapsayıcı bir tedavi olan gülüş tasarımı uyguluyoruz. Dolayısıyla düğün tarihi belirlendiğinde bir an önce işlemleri başlatmak gerekir.

Burada tamamen kişiye özgü bir tedavi ve tasarım süreci oluşturuyoruz. Hastanın yüz hatları, dudaklarının kalınlığı, ten rengi ve cinsiyetine göre kendisinin isteklerini de göz önünde bulundurarak altın orana en yakın şekilde dizaynı yapıyoruz. Dijital olarak tasarımı hastaya gösterip karar vermelerini kolaylaştırıyoruz. Eğer ihtiyaç duyulursa estetik porselen kaplama da yapıyoruz.

Kısacası biz Smilegroup Diş Klinikleri olarak gelin ve damatların kendilerini en iyi şekilde hissedebilmeleri düğünden önce ihtiyaç duydukları bakımı onlara sağlıyoruz. Uzman kadromuz gelişmiş tedavi yöntemlerimiz ile %100 memnuniyet sağlıyoruz. Eğer bizimle tanışıp tedavi süreçleri ve maliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz numaramızı hemen tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz yandaki formu da doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cd. No:14/17, 34360 Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Haritası

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sıla & Sezer

Düğün Tarihi: 07.11.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ön tek dişimde küçüklüğümden beri olan renklenmem tek lamina ile halledildi. Çok mutluyum.
Smilegroup ile düğün.com aracılığı ile tanıştım ve Dr. Yasin Gökcegözoğluna teşekkür ederim.

Canan & Samet

Düğün Tarihi: 01.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğünümden tam bir ay önce inanılmaz bir diş ağrısı problemi çekiyordum. Düğün.com'da gezerken Smilegroup'la tanıştım ve bu sayede ağrımdan kurtulurken minik bir iki işlemle daha estetik dişlere kavuştum. Bu kadar küçük işlemlerle harika estetik görünümler kazanabileceğimizi bilmiyordum, tüm gelin... devam 

Gamze & Eren

Düğün Tarihi: 25.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Yıllar gülüş tasarımı yaptırırım diye düğünüme ertelediğim dişlerimi estetik dolgularla mükemmel hale getiren Dr. Yasin Gökcegözoğlu'na sonsuz minnet. Düğünden önce mutlak uğranılması geren yer DİŞ HEKİMİ !

Gizem & Mete

Düğün Tarihi: 08.08.2020

Düğün öncesinde çarpışık dişlerimi kısa sürede lamina porselen işlemi uygulanarak ağrısız ve estetik bir görünüm kazanmamı sağlayan Dr Yasin Gökçegözoğlu'na ve Smilegroup ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.