Güzellik Merkezleri İstanbul

Eylül Öztürk Tem Avrupa Nail Spa Beauty

0212 963 04 60
Mesaj Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Eylül Öztürk Tem Avrupa Nail Spa Beauty Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Kavitasyon Makyaj Manikür / Pedikür Masaj Saç Vücut bakımı Zayıflama Protez tırnak İpek kirpik Kirpik lifting Dudak renklendirme Microblading Kalıcı eyeliner Hydrafacial cilt bakımı Leke tedavisi Selülit tedavisi Sıkılaşma Magic probe
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Eylül Öztürk Tem Avrupa Nail Spa Beauty Hakkında

Eylül Öztürk Nail Spa Beauty Tem Avrupa, güzellik sektöründe 3 yılı aşkın süredir faaliyet göstererek deneyim ve başarılarını birleştirmiş bir marka olarak öne çıkmakta. Müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak büyümeyi hedefleyen firma, özel günlerde unutulmaz deneyimler sunma misyonuyla öne çıkıyor. Firma kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibi ile çiftlerin düğün günlerini özel kılmak için çaba sarf ediyor, gelinlerin güzelliklerini vurgulamayı amaçlıyor.

Deneyim

Gaziosmanpaşa güzellik salonları içerisinde yer alan firma uzman bir ekiple çalışarak, kazandığımız ödüller ve müşteri geri bildirimleri hizmet kalitemizin yüksekliğini kanıtlıyor. İnovasyona ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle sektörde sağlam bir konum elde ettik. Her müşteri bizim için bir öykü ve bu öyküleri biriktirmekten gurur duyuyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi yenileyip, güzellik ve düğün sektöründeki son trendleri takip ediyoruz.

Hizmetler /Kategoriye Özel

Eylül Öztürk Nail Spa Tem Avrupa 2, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerine ağda, cilt bakımı, el ve ayak bakımı, epilasyon, kavitasyon, makyaj, manikür, pedikür, masaj, saç ve vücut bakımı, zayıflama, protez tırnak, ipek kirpik, kirpik lifting, dudak renklendirme, microblading, kalıcı eyeliner, hydrafacial cilt bakımı, leke tedavisi, selülit tedavisi, sıkılaşma, ve magic probe gibi birçok alanda hizmet sunmakta.

Sektördeki en son teknoloji ve trendleri takip ederek, her müşterimize özel çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Hizmetimiz, müşterilerin konforunda olup, talep edildiği takdirde evde veya mekanımızda sağlanmakta. Acil durumlarda veya özel etkinlikler için 1 haftadan az bir sürede iletişime geçilmesi müşterilere hızlı ve esnek bir hizmet sağlama imkanı tanır. Ayrıca, hafta sonu hizmet seçeneğimizle, müşterilerimize hafta sonlarında da kaliteli hizmet sunma imkanı tanıyoruz.

Güzellik salonları, kişisel bakım ve rahatlama ihtiyaçlarına yönelik çeşitli hizmetleriyle, müşterilerin kendilerini iyi hissetmelerine ve en iyi görünümlerini elde etmelerine yardımcı olur. Siz de en iyi halinizi talep ediyorsanız bizlere Eylül Öztürk Nail Spa Beauty Tem Avrupa iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası güzellik merkezleri araştırmanızda bizden de “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyat bilgilerimizi öğrenebilirsiniz. Güzel olmak herkesin hakkı !

İletişim

  • Telefon:

    0212 963 04 60

  • Adres:

    Mevlana Mah.Hekimsuyu cad. Avrupa Konutları Tem2 Ticari Blokları no:118T Gaziosmanpaşa / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Eylül Öztürk Tem Avrupa Nail Spa Beauty Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.