Güzellik Merkezleri İzmir

Esin Yılmaz Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

Esin Yılmaz Güzellik Merkezi Hakkında

Biz Esin Yılmaz Güzellik Salonu Karşıyaka olarak güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımızla müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Kendimizi her zaman daha ileri taşımak için güzellik alanındaki son teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip ediyoruz. Bu disiplinimiz ve işimize duyduğumuz özenle şimdiye kadar pek çok gelinin düğün günlerinde kusursuz görüntüleriyle ışıldamasını sağladık. Şimdi de sizin muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazırız.

Salonumuzda öncelikle hijyene çok önem veriyoruz. Kullandığımız araçların temizliğinden, ürünlerimizin hijyenik koşullarda saklanmasına kadar her ayrıntıyla özenle ilgileniyoruz. Salonumuzda size en iyi hizmeti sunabilmek için sadece en kaliteli dünya markalarını kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırlamaya başlamadan önce gelin saçınıza dair tüm isteklerinizi ve hayallerinizi detaylıca dinliyoruz. Ardından attığımız her adımda edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ediyoruz. Saçlarınıza zarar vermeyecek doğal içerikli ürünler kullanmaya çok önem veriyoruz. Bu sayede saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Saç modelinizi belirlerken yüz şekliniz ve gelinlik modeliniz gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Dilerseniz çeşit çeşit aksesuarlarla saçlarınıza bambaşka bir hava da katabiliyoruz. Son olarak saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için tokalarla sağlam bir şekilde tutturuyor, kaliteli ve doğal görünümlü saç sabitleyicileriyle sabitliyoruz.

Saçlarınızın ardından profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durmasını sağlıyoruz. Makyajınızın geri kalanında da kalıcılığı yüksek kaliteli ürünler kullanarak kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizle tüm hayran gözleri üzerinize toplamak isterseniz Esin Yılmaz Güzellik Merkezi'ni güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yalı Mahallesi, 6436/2 Sokak No:2 D:2 Mavişehir, Karşıyaka/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.