Güzellik Merkezleri İzmir

Rich By Olga Elmacı Bayraklı

Ekiple Tanışın

Rich By Olga Elmacı Bayraklı Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı El / Ayak bakımı Manikür / Pedikür Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Rich By Olga Elmacı Bayraklı Hakkında

En rahatlatıcı anlardan biri olan güzellik salonu uygulamaları, her kadın için vazgeçilmez bir unsurdur. Kendimizi en iyi hissettiğimiz, prensesler gibi bir hizmet aldığımız ve sohbet edebildiğimiz bu yerlerden, bütün negatifliği geride bırakış ir şekilde çıkarız. Aynı zamanda kendimizi de, dünyanın en güzel kadını olarak görürüz. Rich By Olga Elmacı Güzellik Merkezi ekibi olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli misafirlerimizi karşılıyoruz.

İzmir’in en güzel ilçelerinden olan; Konak ve Bayraklı’da bulunan şubelerimizle birlikte, uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz. Farklı çeşit ve konseptlerde size sağladığımız olanaklarla pek çok şehirden gelen misafirlerimi en güzel şekilde uğurluyoruz. Yetenekli ekibimiz sayesinde ünümüz, şehir sınırlarını aştı ve Türkiye’nin dört bir yanından randevu alıyoruz. Bu da bizim işimizi ne kadar iyi yaptığımızı gösteriyor.

Size sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak; ellerinizi yumuşacık yapacak bir manikür, pedikür, profesyonel bir şekilde kaş alma, son teknoloji makinelerle yaptığımız cilt bakımı, seyrek kaşlarınızı canlandırmaya yönelik kaş kontürü, ipek kirpik uygulaması (3D seçeneği ile birlikte), kirpik lifting, protez tırnak ve kaş boyama işlemleri yapıyoruz.

Saç olmazsa olmaz! Güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de saçlar. Elbette, merkezimizde; yüz tipinize uygun olarak saç kesimi, renklendirme ve bakım gibi uygulamalar da bulunuyor. Bunun yanında gelin saçı ve makyajı ile kalıcı makyaj işlemi hizmetimiz de mevcut.

Yaptığımız her şey, siz değerli misafirlerimizin iyi hissetmesi için. Aslında bir nevi, terapi de diyebiliriz. İzmir güzellik merkezleri arasında, muhteşem özelliklerin hepsini bir arada barındıran salonumuzda, güzelliğinize güzellik katmak, pozitif enerji depolamak isterseniz bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Bayraklı Lider Centrio

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.