Güzellik Merkezleri İzmir

Pırıl Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

Pırıl Güzellik Merkezi Hakkında

Kadınların sahip olduğu doğal güzelliği ortaya çıkarmak ve maruz kaldıkları çevresel etkenlerin yansımalarını ortadan kaldırarak onları hak ettikleri görünüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz markamız Pırıl Güzellik Salonu Buca merkezde bulunuyor.

Salonumuzda güler yüzlü, profesyonel ve de samimi bir hizmet veriyor, uzman ekibimizle birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Vizyon sahibi yöneticimiz estetisyen Burçin Ancelep aynı zamanda bir eğitmen olduğu için pek çok meslektaşımıza eğitimler veriyoruz. Fuarlara, etkinliklere, defilelere davet ediliyor, salonumuzu pek çok platformda temsil ediyoruz. Bu sayede ünümüzü günden güne artırıyoruz.

Bir güzellik salonundan beklenebileceği üzere pek çok hizmeti bir arada verebiliyoruz. Kişisel bakım ve cilt sağlığı da dahil çok önemli konularda profesyonel olarak hizmet sunuyoruz ve tüm işlemlerimiz eğitimli ve alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor. Hizmetlerimiz arasında; lazer epilasyon, buz lazer, leke tedavisi, selülit tedavisi, somon DNA, leke tedavisi, 3D microblading, profesyonel makyaj, kirpik lifting, ipek kirpik, altın maske, cilt analizi, kaş kontür, refleksoloji, zayıflama tedavisi, saç tasarım, renklendirme gibi daha sayamadığımız birçok özellik mevcut.

Tüm bunlar bir yana çok severek yaptığımız bir iş daha var ki o da hayatlarının en özel günü için en güzel halleriyle konuklarının karşısına çıkmak isteyen gelinlerimizi baştan aşağı hazırlamak. Belki yıllarca hayalini kurdukları ve aylarca tüm detaylarını organize ettikleri düğünlerine gelinlerimizi en ince detayına dahi dikkat ederek hazırlıyoruz. Profesyonel makyajını yaparken kontür teknikleri uyguluyor, ten rengine uyumu gözetiyor ve hatta varsa dekolte makyajını da yapıyoruz. Saçında ise gelinlik modeli ve düğün konseptini göz önünde bulundurarak istediği modeli ustalıkla tasarlıyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için İzmir Buca güzellik salonları içerisinde seçiminizi yapmaya çalışıyorsanız en doğru tercih Pırıl Güzellik Salonu olacaktır. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Vali Rahmi Bey Mah., Menderes Cad., No: 75, K: 2, D: 4, 35380 Buca

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.