Gelinlik İstanbul

Nevin Özcan Moda Evi

 Nevin Özcan Moda Evi

Nevin Özcan Moda Evi Hakkında

2022 yılının Ekim ayında Nevi Özcan Moda Evi adıyla başladığımız sektör yolculuğumuz aslında 20 yıllık bir deneyime sahibiz. Anne kız birlikte çalıştığımız aile işletmesi olan mekanımızda gelinlerimizle samimi ilişkiler kurduğumuz bir ortam yaratıyoruz. Kadıköy’deki atölyemizde her türlü özel dikimi yapıyor ve hatasız kalıplarla İstanbul gelinlik mağazaları ve dikim evleri arasında öne çıkıyoruz. Gelinlik modellerimiz dışında abiyelerimizin bulunduğu işletmemizde yüksek kaliteli ürünlerimiz bütçe dostu fiyatlarıyla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Deneyim

Bu özel gününüzün sizin için ne kadar anlamlı olduğunu biliyor ve bu yüzden de hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanız için çalışıyoruz. 20 yıllık sektör geçmişimizde sayısız gelinimizin rüyalarının süsleyen gelinliğe kavuşmasını sağladık. 2 kişilik alanında deneyimli ekibimizle hazırladığımız gelinlikleriniz için gerektiği durumlar da dışarıdan destek alarak da ekibimizi genişletiyor, gelinlerimize en kaliteli hizmetimizi sunuyoruz.

Hizmetler

İstanbul Ümraniye gelinlik mağazaları arasında sıfır hata kalıplarımızla olduğu kadar geniş hizmet seçeneklerimizle de öne çıkıyoruz. Her detaya gelinlerimizin karar verdiği modellerimizde gelinimizin vücut yapısı ve düğün mekanı gibi noktaları göz önünde bulundurarak tavsiyelerde bulunabiliyoruz. İlk önce astar provası yapılan gelinliğiniz 4 provada hazır oluyor ve düğününüzden 1-2 hafta önce teslim ediyoruz. Gelinliğinizin her aşamasında sizin zevkinize göre ilerleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Özel dikim hizmetimizin yanında isterseniz hazır modellerden de kiralama yapabilirsiniz.

Tasarım / Tarz

Nevin Özcan Moda Evi’inin hünerli ellerinden çıkan zengin seçenekleriniz arasından hayalinizdeki gelinliği hazırlayabilir, size en çok yakışacak gelinlik modeli hakkında danışmanlık yapabiliriz. Hazır model bir gelinlik tercih ederseniz helen, düz kesim ve modern modeller rağbet görüyor. Modellerimiz ve tasarımlarımız hazır modellerle kısıtlı kalmıyor, istediğiniz tarzda gelinliği sizin için özenle hazırlıyor ve düğün gecenizde nefes kesici güzelliğinizle parlamanızı sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Amacımız sadece gelinliğinizi hazırlamak değil, gelinliğinizin tamamlayıcı unsurlarını da sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplamak oluyor. Gelinliğinize uygun duvak, el çantası, kese gibi aksesuarlarınız da hediyemiz oluyor. Eğer gelinimiz isterse gelini giydirmeye gidiyor, gelinliğinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir durumda yanınızda oluyoruz. Gelinliğinize karar verme aşamasından düğün gününüze kadar her konuda yardımcı olmak için güler yüzlü hizmetimizle yanınızda oluyoruz.

Nevin Özcan Moda Evi, sektör tecrübesi, sıcakkanlı iletişimi ve her ihtiyacınıza cevap veren hizmetleriyle Ümraniye’de gelinlikçiler arasında fark yaratıyor. Uygun fiyatlarımız ve detaycı çalışma prensibimizle her detayıyla kusursuz gözüken bir gelinliğe sahip oluyorsunuz. Eğer siz de Nevin Özcan Moda Evi’nin hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olarak ödeme kolaylıklarından faydalanmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Nevin Özcan Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Nevin Özcan Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Nevin Özcan Moda Evi gelinlik fiyatları ne kadar?

Nevin Özcan Moda Evi gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nevin Özcan Moda Evi ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Balık Helen Bohem Prenses A kesim"

Nevin Özcan Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Nevin Özcan Moda Evi gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Nevin Özcan Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Nevin Özcan Moda Evi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Nevin Özcan Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Nevin Özcan Moda Evi, eldiven, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Nevin Özcan Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Nevin Özcan Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Nevin Özcan Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Nevin Özcan Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Meral & Sinan

Düğün Tarihi: 07.05.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten benim için mükemmel bir deneyimdi, aşırı sıcak kanlı bir ekip ile çalıştım düğün sürecim boyunca çok yardımcı oldular hayallerimdeki gelinliği diktiler ❤️ aşırı kaliteli ve güler yüzlü bir ekip herkese öneriyorum buraya gittiğinizde diğer yerler ile farkını anlayacaksınız her şey için çok... devam 

Nesrin & Yusuf

Düğün Tarihi: 15.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten 3 hafta içinde hayalimdeki abiyeyi diktirdim. İlginiz ve samimiyetiniz çok güzeldi. Herşey için teşekkürler. Düğünümde görüşmek üzere.

Nevin Özcan Moda Evi

Teşekkür ederiz Nesrin Hanım ❤️

Mine & Enes

Düğün Tarihi: 27.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Randevu saatimde gittiğimde özel ilgi ve samimiyet ile karşılaştım. Kahve eşliğinde sorduğum bütün sorulara cevap aldığım için içim çok rahatladı sonra ki iki provamda da aynı özel ilgi devam etti ve kusursuz geçti. Bu süreci stressiz geçirmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim. Gelinliğimin... devam 

Nevin Özcan Moda Evi

Teşekkür ederiz Mine Hanım ❤️

Mirel & Okan

Düğün Tarihi: 28.12.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İstediğim gelinlik tam üzerime göre kusursuz dikildi. Bu işi gerçekten yapıyorsunuz! Nevin hanıma özellikle samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim ❤️

Nevin Özcan Moda Evi

Teşekkür ederiz ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.