Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye Hakkında

Düğününüzde unutulmaz bir gelin olmanız ve ışıltınızla göz kamaştırmanız Antalya’da hizmet verdiğimiz Event Sposa’da mümkün! Yıllara dayanan tecrübemizle hayallerinizi süsleyen gelin olacağınızın garantisini şimdiden veriyoruz.

Profesyonel ve birbirinden yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimleri de çalışmalarıma mutlaka yansıtıyoruz. Her zaman birinci sınıf malzemeler kullanarak hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Şık tasarımlarımızla her zevke uygun modellerimizi mağazalarımız içerisinde bulabiliyorsunuz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hem hazır modellerimizi hem de daha önce yaptığımız özel dikim çalışmalarımızdan size bahsediyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtan modellerin hangileri olabileceği konusunda uzun uzun konuşuyoruz. Düğün konseptiniz, eğlencenizin yapılacağı mekan, vücut ölçüleriniz, düğününüzün yapılacağı mevsim dikkat ettiğimiz kriterlerin en başında geliyor.

Mağazamız içerisinde yer alan hazır modellerimizi deneyerek isterseniz doğru gelinliği bulabilirsiniz. Size danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Özel dikim istiyorsanız da tüm detayları konuşarak vücut ölçülerinizi alıyor ve gelinliğinizi provalarla dikiyoruz. Kağıt üzerine çıkardığımız modelimizin provalarla ortaya çıkışına siz de şahitlik ediyorsunuz. Değiştirmek istediğiniz detayları da bu esnada bize belirtebiliyorsunuz.

Antalya gelinlik firmaları arasında yer aldığımız Event Sposa’da sadece düğünler için değil aynı zamanda nişan, kına gecesi ve mezuniyetler için abiye elbiselerimiz de bulunuyor. Mağazamıza hem hafta sonu hem de hafta içi rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Şehir dışına da model tasarlayarak gönderim yapabiliyoruz.

Siz de Event Sposa Antalya gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimizi ayrıntılı olarak görüşmek için bize ulaşabilir, randevu alabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak, telefon numarasını arayarak ya da mail adresine posta göndererek bizimle kolayca irtibat sağlayabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.