2013 Yılının Gelin Saçı Modası

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:00 dakika

29.06.2020

2013’ün gelin saçı modasını incelemeden kuaföre gitmek büyük hata olur!

Bu sene düğünlerde göreceğimiz saç stillerine hazır mısınız? Modayı yakından takip eden gelin adaylarının yanında olan Düğün.com, bu sene dünya evine girmek isteyen prenseslere layık bir rehber sunuyor.

Göz Alıcı Aksesuarlar

Bu sene ilk göze çarpan stilimiz sık kullanılan aksesuarlar. Duvak tercih etmeyen gelin adaylarının mutlaka denemesi gereken bu aksesuarlar hem saç modelinizi destekler, hem de gelinliğiniz ve makyajınızla çok şık bir trio oluşturur. İster saç tasarımcınızdan isterseniz kendiniz alabileceğiniz bu aksesuardan birini seçerken gelinlik modelinizi de mutlaka göz önünde bulundurun.

2013 yılının gelin saçı modası

Çiçeklerin Doğası

Bahar aylarında dünya evine girmeyi düşünüyorsanız çiçekli tasarımları sakın unutmayın. Kış temalı bir otel düğününde ya da samimi bir kokteyl düğününde de kullanabileceğiniz bu aksesuarlar, neredeyse her saç stiline de uygundur. Sıkı topuzları sabitlemek, doğal dalgalara derinlik katmak ya da sadece ufak bir pırıltı kullanmak isterseniz çiçekli saç aksesuarları tam aradığınız şey olacak. Sadece beyaz değil, bu sene kendine güvenen gelinlerde rengarenk çiçekli modeller göreceğiz.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Özgür Dinçer
Hediye
74 4 23
Özgür Dinçer

Düğün.com Gelin Saç Makyaj %25 İndirim + 1 Kişi Ücretsiz !

Tokka
%30 Indirim
102 7 13
Tokka

Gelin Saç & Makyajı Anlaşmaları %30 İndirimle 2.500₺ Bu Kampanya Kaçmaz !

2013 yılının gelin saçı modası

Fiyonkla Gelen Şıklık

Duvak kullanmak istemiyor, yine de iddialı gözükmek istiyorsanız bu sene çok şık bir alternatifiniz var. Fiyonk saç modelleri, usta kuaförler tarafından yapıldığında çok şık ve şaşırtıcı görüntüler ortaya çıkıyor. Kafanızın tam üstünde topuz benzeri bir fiyonk ya da serbest dalgalar halinde yapılmış fiyonk modellerini denemeden saç stilinize karar vermemelisiniz. Özellikle uzun saçlı gelinlerde dağınık fiyonklar çok sık kullanılırken kısa saçlı gelinler de saç ekleme yöntemiyle istedikleri modelde bir fiyonk sahibi olabilirler.

2013 yılının gelin saçı modası

Örgülü Zerafet

Klasik, asil ve şık bir saç modeli düşünüyorsunuz ama aklınıza hiçbir şey gelmiyor mu? Örgülere ne dersiniz? Modası hiç geçmeyen, hem şık hem de ağırbaşlı bir örgü belki de sizi tamamlayacak saç stilidir. İnce ya da kalın örgüler ile başlayıp çoklu ya da dağınık örgülere kadar uzanan bir liste var önünüzde. Genellikle sade ve abartısız gelinliklerle kullanılan örgüler, daha detaylı bir gelinlik ile kullanılacaksa saç aksesuarlarıyla zenginleştirilebilir.

2013 yılının gelin saçı modası

Topuzun Cazibesi

Geçen yıllara göre bu sene daha büyük topuzlar ile karşı karşıyayız. Otel düğünlerinde sıkça tercih edilen topuz modelleri kendi içinde o kadar çeşitli ki, kuaförünüze “Topuz istiyorum.” demek artık yetmiyor. Minimal topuzlardan dalgalı modellere, dağınık topuzlardan çoklu topuz modellerine kadar onlarca topuz modeli var. Kuaförünüzle birlikte sizin yüz yapınıza en çok uyacak topuzu bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

2013 yılının gelin saçı modası

Kısa Kısa

Saçlarınız kısa diye üzülmeyi bırakın. 2013 yılının gelin saçı modellerinde kısa saçlar çok revaçta! İster şık saç aksesuarları ile, isterseniz de saç tasarımcınızın yeteneğiyle hayalini kurduğunuz gelin olabilirsiniz. Kısa saçlı gelinlerin kesinlikle bilmesi gereken tek püf nokta makyajdır. Kısa saçlıysanız gelin makyajınız da sade, abartısız ve pastel tonlarda olmalıdır. Makyaj uzmanınız da söyleyecektir, hafif renkler kısa saçlar ile çok güzel bir çift olurlar. Makyajınızda yapacağınız ufak renk geçişlerini kısa saç modellerinde de küçük dalgalar ve tüllü aksesuarlar kullanarak tamamlayabilirsiniz.

2013 yılının gelin saçı modası

Saç tasarım firmanızı seçin:

İstanbul

Ankara

İzmir

Tüm Şehirler

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

merve gümüş

Düğün Tarihi: 13.10.2014


fiyonk kesinlikle olmaz


kübra turman

Düğün Tarihi: 13.10.2014


KESİNLİKLE TOPUZ BAŞKA SEÇENEK YOK