Yeşilyurt Salon Venüs

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Yeşilyurt Arus Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Yeşilyurt Yalı Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Yeşilyurt Belsos Nikah ve Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Yeşilyurt Malatya Düğün Sarayı

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Yeşilyurt Sultan Kasr-ı Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yeşilyurt’taki Düğün Salonları

Yeşilyurt, Malatya’nın merkezine oldukça yakın konumlanan bir ilçe. Özellikle burada ikamet eden çiftler için farklı düğün salonu seçeneklerinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Merkez, Akçadağ ve Doğanşehir’de oturan çiftler de Yeşilyurt’taki mekanlarla sıklıkla görüşüyor. Şaşalı davet alanları, her bütçeye uygun fiyatları ve kapsamlı paketleri ile Yeşilyurt düğün salonları oldukça ilgi görüyor.

Yeşilyurt’taki düğün salonları arasında istediğiniz büyüklükte davetler planlayabilirsiniz. Buradaki mekanların en büyük artısı geniş katılımlı organizasyonlara imkan sağlamaları oluyor. Davet alanlarında 500 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorlar. 1.000-2.000 kişilik salonların yüksek tavanlı ve kolonsuz seçenekler sunması ise büyük bir artı. Havalandırma sistemleri ile klimalar sayesinde de havadar bir ortamda eğlenebilirsiniz.

Yeşilyurt düğün ve konferans salonu seçeneklerinin gerekli teknik altyapı ve hizmet donanımına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca davet alanlarına baktığımızda ışıl ışıl görünümlerle karşılaşıyoruz. Renkli ışıklandırmalarla dans pistini aydınlatabiliyorlar. Altın renginin ağırlıklı olduğu salonlar; aynalar, yer döşemeleri, kristal şamdanlar gibi detaylarla donatılıyor. Fotoğraf kareleriniz için de güzel bir arka fon oluyor.

Salonların yoğun olarak yer aldığı bölgelere baktığımızda, Ankara yolu üzerinde seçeneklerin olduğunu görüyoruz. Salköprü Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi ve Turgut Özal Mahallesi’ne de bakabilirsiniz. Yeşilyurt düğün mekanları, ilçenin merkez çevresinde yer aldığı için ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Bu salonları; kına gecesi, söz ve nişan töreni gibi diğer organizasyonlarınız için de kiralayabileceğiniz belirtelim.

Yeşilyurt Düğün Salonları Fiyatları

Yeşilyurt’ta düğün salonu araştırırken oldukça uygun fiyatların talep edildiği yemeksiz başlangıç paketleriyle karşılaşabilirsiniz. Malatya düğün salonlarının da popüler şehirlere göre daha makul fiyatlı olduğunu düşündüğümüzde, Yeşilyurt’taki mekanların her bütçeye uygun alternatifler sunduğunu söyleyebiliriz. Fakat hizmet paketleri, davetli sayısı, organizasyonun yapılacağı gün ve saate göre başlangıç fiyatlarında değişiklik oluyor.

Öncelikli olarak salonların fiyatları mevsime bağlı olarak farklı ücretlendiriliyor. Düğünlerin sık yapıldığı yaz ayları için kış mevsimine göre bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi öneriyoruz. Malatya Yeşilyurt düğün salonlarında kış düğünleri ve hafta içi organizasyonları için çoğunlukla indirimli fiyatlar söz konusu oluyor.

Yeşilyurt’ta düğün fiyatları mahalleler arasında da farklılık gösteriyor. Örneğin; ilçenin merkezine yakın olan semtlerde ödeyeceğiniz rakam daha az iken, Yavuz Sultan Selim ve Turgut Özal mahalleleri gibi merkeze daha uzakta yer alan salonlar için uygun fiyatlar talep ediliyor. Çiftlerin seçimlerinin ön planda olduğu net tutarlar; seçilen paket, menü ve istenilen ek hizmetler doğrultusunda şekilleniyor.

Yemeksiz paketler, yemeklilere göre makul fiyatlı oluyor. Geniş menülü bir ziyafet vermek istediğinizde beyaz ve kırmızı etli menüler arasından yapacağınız seçim önem kazanıyor. Örneğin; kırmızı etli menüler için beyaz etlilere göre daha yüksek bir rakam ödeyebilirsiniz. Birçok düğün salonu Yeşilyurt’ta çiftlerin bütçelerini sarsmayacak ödeme planları sunuyor. Taksitli ödeme veya peşin fiyatta indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yeşilyurt Düğün Salonları Hizmet Paketleri

Yeşilyurt Düğün Salonlarını Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Düğününüzü yapacağınız salonun davet alanı özellikleri en önemli faktörlerden biri. Seçeceğiniz salonun kapasitesi, oturma düzeni, dans pistinin genişliği, müzik sistemi gibi özellikleri davetinizi planlarken dikkat etmeniz gereken unsurlardan. Ayrıca salonun manzarası ve ışıklandırması da etkileyici bir ortam yaratmak için oldukça önemli. Tüm bu özellikleri bütçenize uygun bir fiyatta bulmalısınız.

Oluşabilecek ek masraf kalemleri için ayrıca bir bütçe hazırlamalısınız. Konuklarınızın da salona rahatlıkla ulaşabilmesi için salonların yer aldıkları konumları incelemelisiniz. Park durumları ve toplu taşıma araçları için duraklara yakınlığını değerlendirmelisiniz. Yeterli sayıda tuvalet, uygun iklimlendirme, engelli dostu alanlar gibi faktörler de konuklarınızın rahatı ve konforu için önemli.

Davetli sayınızı karşılayabilecek kapasitedeki davet alanlarına bakabilirsiniz. Düğün paketlerinde yer alan hizmetlere göz atmalısınız. Değişiklik yapmak istediğiniz konular varsa, organizasyon sorumlusu ile mutlaka önceden konuşmalısınız. Araştırmanızı yaparken salonların çözüm ortaklarına, referanslarına ve daha önce düğün yapan çiftlerin memnuniyet yorumlarına da bakmalısınız. Ayrıca size hangi ödeme planlarını sunduklarını da sormalısınız.

Yeşilyurt’ta düğün salonları her bütçe, tarz ve beklentiye uygun bir yelpaze sunuyor. Özel gününüzü mükemmel hale getirecek o mekanı bulmak için sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle aradığınız kriterlere uygun seçenekleri hemen listeleyebilirsiniz. Mekanların profilleri üzerinden galerilerini, başlangıç fiyatlarını ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan size özel fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları