Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon Sıkça Sorulan Sorular

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon düğün fiyatları ne kadar?

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon düğün dışında kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, piknik, sünnet düğünü, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon Hakkında

Uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve çiftlerimizin mutluluğu için çalışıyoruz. Birbirinden güzel hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza özel çözümlere üreterek hayallerinizdeki düğün ve daveti yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

Peki hizmetlerimizin içerisinde neler var?

Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon olarak başta düğün olmak üzere nişan törenlerinizde, mezuniyet kutlamaları veya şirket toplantılarınızda güler yüzlü ekibimizle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Etkinliklerinizi bir şölene çevireceğimiz salonumuz geniş ağırlama kapasitesiyle fark yaratıyor. Beyaz masa ve sandalyelerin kullanıldığı bu alanda oturma düzenini gelecek konuk sayınızı dikkate alarak belirliyoruz.

Farklı mekân alternatiflerinin olduğu düğün salonumuzda, misafirlerinizi misafirimiz kabul ederek keyifli bir gün geçirmeniz için elimizdeki tüm olanakları seferber ediyoruz. Yaş pasta, kuru pasta, çubuk kraker, kurabiye, su böreği ve sandviç olan lezzetli ikramlarımızla konuklarınızı ağırlıyoruz. Üstelik menülerimizde değişiklik yapma hakkına da sahipsiniz.

Davetlerinizin eğlenceli geçmesi ve aynı zamanda unutulmaz olması için ses ve ışık sistemlerinin son derece iyi ve kaliteli olması gerekiyor bizde. Bu nedenle salonumuzun tasarımında aydınlatmada yeterli donanıma sahip ışık sistemleri ve konuklarınızın rahatsız olmayacağı şekilde tasarlanmış ses sistemleri kullanmayı tercih ettik.

Düğün, davet, nişan ve etkinliklerinizde anlaşma kurduğumuz müzik ekiplerimizle eğlencenize eğlence katıyoruz. İşinizi şansa bırakmak istemezseniz çalacak müzik listenizi profesyonel orkestramızla birlikte hazırlayabilir, yörenize uygun olacak müzik tarzlarıyla unutulmaz bir gün veya gece yaşayabilirsiniz.

Tuana Düğün Sarayı Malatya Merkez/Malatya fiyatlarımız ise bütçenize gayet uyumlu olacak şekilde belirliyoruz. Akıllarda kalacak bir etkinlik veya davet için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.
Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; eğer siz de daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Çevreyolu Yeni Şire Pazarı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuana Düğün Sarayı Yeşil Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.