Salon Venüs

E-posta Gönder

  • Yeşilyurt, Malatya.

Kapasite Bilgileri

Salon Venüs - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Salon Venüs Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Salon Venüs Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Venüs Sıkça Sorulan Sorular

Salon Venüs düğün fiyatları ne kadar?

Salon Venüs düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Venüs düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Venüs kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Venüs 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Venüs düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Venüs düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Venüs Hakkında

Mutluluğa geçilen gezegen sloganıyla Salon Venüs Yeşilyurt/Malatya’da uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Hayatlarınızı birleştirmeye adım attığınız bu önemli yolda saraylardaki gibi bir düğün organizasyonuna ne dersiniz? Yalnızca düğün değil; kına, nişan ve balo gibi pek çok organizasyonda da misafirlerimize unutulmayacak anlar yaşatıyoruz. Çiftimize ise yalnızca unutamayacağı bir günün doyasıya tadını çıkarmak kalıyor.

Uzun yıllardır süren sektördeki maceramızda pek çok yenilik kattık. Hem yenilikler yaratan hem de yenilikleri takip eden bir firmayız.

1500 konuğa kadar ağırlama kapasitesine sahip geniş salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için hazırlanmıştır. Salonumuza konuklarınızın ulaşımını sakın dert etmeyin. Salonumuz merkezi bir konumda Ankara Yolu üzerinde bulunuyor. Ulaşımı hem minibüs hem otobüsle sağlanabiliyor. Dilerseniz özel aracınızla da rahatlıklar ulaşabilirsiniz.

Salonumuzun özelliklerinden bahsedecek olursak:

Salonumuz çiftimizin ve davetlerinizin rahat ve ferah bir ortamda olmasını sağlayan kolonsuz 7 metre tavan yüksekliğine sahip. Tabii ki geniş salonumuzda 4 mevsim iklimlendirme ve klima sistemimizde bulunuyor.

Hayatınızın en özel anını salon süslemelerimizle muhteşem kılıyoruz. Salon süsleme noktasında pek çok alternatifimiz bulunuyor. Organizasyon sorumlumuzla birlikte gerçekleştireceğiniz görüşme sonrasında belirlemiş olduğunuz konsepte uygun çalışma yapabiliyoruz. Farkınızı ve zevkinizi yansıtacak en önemli detaylara yer veriyoruz. Düğünüzü unutulmaz kılacak; fiyonklar, masa ve sandalye süslemeleri, şamdanlar, çiçekler, balonlar, ışıklar ve çok daha fazlası! Arzu ettiğiniz aksesuarlarla salonumuzu süslememiz mümkün. Hem de dilediğiniz renkleri kullanarak. Hayallerinizdeki düğün salonunu hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hijyenik ve temiz salonumuzda sizler için özel olarak hazırladığımız özel bir mutfak bulunuyor.

Mekânımızda davetlilerinizin çocuklarının özgürce oynayabileceği bir çocuk parkı var.

Ekibimiz organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için tüm gücüyle çalışıyor. Organizasyon sorumlumuz, servis elemanlarımız, orkestramız, fotoğrafçılarımız ve kameralarımızla en özel anlarınızda yanınızdayız!

Siz de düğününüzü salonumuzda gerçekleştirmek isterseniz; teklif al butonuna tıklayıp Salon Venüs Malatya İletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Düğününüze ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.