Gebze Düğün Salonları

Gebze Düğün Salonları Düğün.com'da aracılığıyla! Salonları inceleyip seçenekleri değerlendirerek hayalindeki düğün için en uygun salonu seç!

Gebze Kardelen Düğün Davet Balo Salonu
32
1

Kardelen Düğün Davet Balo Salonu Gebze’de şehrin merkezi noktalarından birinde yer alan şık tasarımlı salonlarıyla kusursuz düğünler düzenliyor. 2017 yılında görkemli bir açılış ile sektöre adım...

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
750-1.000
Salon Tuana
Üyelere
Özel Fiyat
40
3
Salon Tuana

11 yorum

Gebze

 • 2. yıl
 • Klasik ama şık bir düğün isteyenlerden misiniz? Öyleyse Salon Tuana Gebze tam size göre! Ferah alanı, göz yormayan dekorasyonu ile Kocaelili çiftlerin gözde mekânı olan Salon Tuana; 20 yılı aşkın...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Paket

  17.500 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 2
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Kocaeli'nin İstanbul'a komşu ilçesi Gebze bir çok çiftin düğününe tanıklık ediyor. Bu nedenden dolayıdır ki düğün mekanı ihtiyacı oldukça fazla. Bu talebi karşılayabilmek adına kentte faaliyet gösteren düğün salonları bir yandan da çiftlere farklı alternatifler oluşturuyorlar. Gebze düğün salonları fiyatları ile de çiftlerin arayışlarına cevap verebilecek alternatifler sunuyorlar. Tabi bu alacağınız hizmetin çerçevesine göre değişebilir. Gebze düğün salonu seçeneklerini sadece düğünler için değil kına gecesinden nişanlara kadar pek çok özel geceniz için de değerlendirebilirsiniz. Düğün.com tarafından sunulan bilgiler ve salon görselleri ışığında çift yorumlarını da gözeterek size en uygun mekanı seçebilirsiniz.

  Gebze Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları