Demirtaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Aysegül

Düğün Tarihi: 25.07.2015


Mekanda kolon olmaması ferah bir ortam olması camlarla kaplı bir alan olması diğer düğün mekanları gibi kapalı binalar içerisinde olmaması çok güzeldi. Basık ve boğuk bir ortam değildi bu açıdan tercih ettik ve mekandaki her şeyden çok memnun kaldık. Çiftleri çok fazla rahatsız etmiyorlar işte... devamı 

Kapasite Bilgileri

Demirtaş Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Demirtaş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Demirtaş Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Demirtaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Demirtaş Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Demirtaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Demirtaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Demirtaş Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Demirtaş Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Demirtaş Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Demirtaş Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Demirtaş Düğün Salonu Hakkında

Yetkin personelimiz ve eşsiz hizmetimizle düğününüzde misafir gibi hissedeceksiniz!

Nasıl mı?

Yıllardır Demirtaş Düğün Salonu Gebze adresinde çiftlerini ağırlıyor. Üstelik her detayı tasarlayarak eşsiz bir gece geçirmeniz için bütün eksikleri tamamlıyor. Size ise gecenizin tadını çıkarmak ve eşsiz bir gece geçirmek kalıyor.

Organizasyon sorumlumuz ile düğün konsepti fikirlerinizi paylaştıktan sonra biz planlamaları yapıyoruz ve hazırlıklara başlıyoruz.

Salonumuzu size uygun renklerde detaylar da ekleyerek süslüyoruz. Şık bir gece için özel aksesuarlar kullanabiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmeleri de yapabiliriz. Konuklarınızın masalarına şık ve görkemli şamdanlar ile hoş bir görünüm de katabiliriz. Çiftimizin düğün masasını ve gelin yolunu da tasarlamayı unutmuyoruz, hatta ayrı bir özen ile çiftimize özel tasarlıyoruz.

Yemekli mi yoksa yemeksiz bir organizasyon mu tercih edersiniz? Bu konudaki kararınızdan da sonra masalarınıza ikram veya yemek takımlarımızı da yerleştiriyoruz. Sizin tercihiniz doğrultusunda da ana yemek ve ikramlarınızı hazırlamaya başlıyoruz. Ayrıca çiftimizin düğün pastasını volkan ve konfeti sowlar eşliğinde sahneye getirerek özel bir kutlama da yapmış oluyoruz.

Müzisyenlerimiz eşliğinde gecenizi de bir şölene çevirerek huzurlu bir ortam da eğlenceli bir atmosfer de yaratmış oluyoruz. Kesintisiz eğlence garantisi de veriyoruz çiftlerimize! Diğer çözüm ortaklarımızdan fotoğraf ekibimiz ile de çekimler sağlayabiliyoruz. Tabii ki bütün bunlar birazda sizin tercih ettiğiniz düğün paketlerine bağlı olarak şekil alıyor.

Arzu ederseniz siz de kendi çözüm ortaklarınız ile anlaşarak salonumuzda düzenlemeler yapabilirsiniz.

Böylelikle biz konuklarınızı ağırlamaya başladığımız da siz de gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlıyor belki de dostlarınız ile eğlenceye başlıyorsunuz…

Eğer siz de bütün bu ayrıcalıklar ile organizasyonlar düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Demirtaş Düğün Salonu olarak biz sizi bekliyor olacağız…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Mh. Güney Yanyol Cd. No:172 Gebze

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Demirtaş Düğün Salonu Yol Haritası

Demirtaş Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aysegül

Düğün Tarihi: 25.07.2015


Mekanda kolon olmaması ferah bir ortam olması camlarla kaplı bir alan olması diğer düğün mekanları gibi kapalı binalar içerisinde olmaması çok güzeldi. Basık ve boğuk bir ortam değildi bu açıdan tercih ettik ve mekandaki her şeyden çok memnun kaldık. Çiftleri çok fazla rahatsız etmiyorlar işte... devamı 

Aynur

Düğün Tarihi: 13.09.2015


Genel düğün salonlarında olan basıklık yoktu, ferahdı mekan. Bizim için avantajdı. Rahat bir alandı konuklarımız rahat hareket ettiler. Dizayn olarak güzeldi. Klasik düğün salonlarının dışındaydı. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik, yemeklerin tadı çok güzeldi. Garsonlar ilgili ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.