Zümrüt Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zümrüt Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Zümrüt Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Zümrüt Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Zümrüt Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Zümrüt Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Zümrüt Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Zümrüt Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Zümrüt Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zümrüt Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zümrüt Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zümrüt Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, piknik, baby shower ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Zümrüt Düğün Salonu Hakkında

Sizin için özenle hazırladığımız organizasyonumuzda EVET demeye hazırsanız sizleri salonumuza bekliyoruz. Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan Zümrüt Düğün Salonu Gebze, değerli çiftlerimizin ve konuklarınızın övgülerine layık olabilmek için her geçen hizmet standardını yükseltiyor.

Kapalı alan üzerinde kurulu salonumuz, yüksek ağırlama kapasitesiyle kalabalık düğünleriniz için doğru bir seçenek. Yemekli düğünlerinizde kişi başı oldukça uygun fiyatlarla misafirlerinizi ağırlayabiliyoruz. Yemek istemiyoruz derseniz de yaş-kuru pasta ve gazlı-gazsız ikram seçeneklerimizle paket fiyatı şeklinde size yardımcı oluyoruz.

Tamamen beyaz rengin hâkim olduğu salonumuzda duvarlarımızı ışıklandırarak hoş bir görüntü sağlamayı amaçlıyoruz. Böylelikle gerek ilk dansınızı ederken gerekse ilerleyen süreçlerde konuklarınız yemeklerini yerken romantik bir ortamda olun istiyoruz. Yuvarlak tercih ettiğimiz masalarımız 10 kişiden oluşuyor. Her masadan pist alanı rahatlıkla görülebiliyor.

En özel günlerinde deli gibi dans mı etmek istiyorsunuz? Geniş pist alamızda deliler gibi düğün gününüzün tadını çıkarırcasına dans edebilirsiniz. Siz değerli çiftlerimiz için rahat ve konforlu olan odamızı en güzel şekilde hazırlıyor, düğün saatinize kadar dinlenebileceğiniz rahat bir ortam sağlıyoruz. Düğün gününden önce oturma planlarınızı hazırlayıp bize teslim etmeniz durumunda konuklarınıza nereye oturacağım stresi yaşatmadan yerlerine gitmeleri için eşlik ediyoruz.

Biraz da sizin için güler yüzünü hiç soldurmayan, misafirlerinizin her isteğini yerine getiren ekibimizden bahsedelim. Yemekli ve yemeksiz düğünlerinizde tüm ikramlarınızı profesyonel hizmet prensibiyle konuklarınıza sunmanın gururunu yaşıyoruz. Emin olun konuklarınız bu ekibimizin çalışma disiplini çok sevecek.

Düğün dışında kına, nişan, doğum günü, konser, özel toplantılarda da yemekli, yemeksiz seçenekleriyle birçok çiftin tercihi olan Zümrüt Düğün Salonu Gebze/Kocaeli ‘de sizi bekliyor. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir düğün paketlerimize özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sultan Orhan Mah İlyasbey Cad 1112/1 Sok No 2 Vergi Dairesi Yanı, 41400 Gebze/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zümrüt Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.