İpek Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İpek Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

İpek Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

İpek Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İpek Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İpek Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İpek Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. İpek Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


İpek Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İpek Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İpek Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İpek Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, parti, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

İpek Düğün Salonu Hakkında

1990 yılından beri İpek Düğün Salonu Gebze’de faaliyet gösteriyor. Üstelik mutfak ekibinden servis personeline, organizasyon sorumlusundan fotoğrafçısına hatta müzisyenden dans ekiplerine kadar kalabalık bir aile olarak bir organizasyonda gerekli olan tüm hizmetleri sağlayabilecek bir ekip ile çalışıyor…

Bakın İpek Düğün salonu düğün ve kına organizasyonlarınız başta olmak üzere gerçekleştirdiği bütün organizasyonlar için ne gibi imkânlar sunuyoruz:

Öncelikle mekânımız konseptinize uygun olacak şekilde düzenleniyoruz. Gelin masası ve konuk masalarınız da yine konseptinize uygun süslemeler ve dekorlar ile bir bütün haline getiriliyoruz. Arzu ederseniz çiçekler ile bir süslemede gerçekleştirilebiliyor ve isteklerinizi karşılıyoruz...

Yemekli ve yemeksiz organizasyon seçeneklerimiz için paket fiyatlar oluşturuyoruz; içlerinden isteğinizi seçtiğinizde hazırlıklara başlıyoruz.

Çiftlerimiz henüz mekâna gelmeden kolonya ve şeker ikramı ile konuklarınızı karşılıyoruz.

Yemeksiz organizasyonlarınızda meyve suyu, pizza, kurabiye, yaş pasta ikramları gibi tercihleriniz doğrultusunda sunumlar gerçekleştiriyoruz.

Yemekli organizasyonlarınızda ise tavuk veya kırmızı et menüleri tercih edebilirsiniz. Sıcak bir şekilde masalarınıza yemekleriniz servis edilirken gece de hızla başlamış oluyoruz.

Müzisyenlerimiz ile eğlenceli bir gece veya arzu ederseniz semazen gösterileri hatta mehteran eşliğinde Osmanlı esintileri içeren bir gece de düzenleyebiliriz.

Konuklarınızın çocuklarının da güzel vakit geçirmesi için palyaço getirtme şansımız da bulunuyor.

Gebze kına gecesi organizasyonları bizden sorulur diyoruz. Bu iddia ile de gelinimize bindallı, 10 adet nedimesine kaftan, taht ve kına ekipmanlarının tamamını sağlayabiliyoruz. Yaş kına ve 200 adede kadar kuru kınayı da konuklarınıza dağıtmak için kullanabiliyoruz. Dj veya orkestra ile antlaşmalar sağlayabiliyoruz. Hizmetlerimiz bu kadarla da sınırlı değil üstelik!

Çiftlerimizin istediği her imkânı sağlama garantisi verebiliriz aslında. İpek Düğün Salonu olarak tüm bu imkânlar için paket fiyatlarının yanında tek tek tercihleriniz için de farklı fiyatlandırmalar yapıyoruz. Eğer siz de bizimle iletişime geçmek isterseniz formu doldurmalısınız!

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hacıhalil Mah.1229/2 Sok. No:6, Gebze

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İpek Düğün Salonu Yol Haritası

İpek Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve

Düğün Tarihi: 07.09.2014


Kalabalık bir düğün yapacağımız için ipek düğün salonunu seçmiştik. Bizim düğünümüze 800 yakınımızı katıldı. Personelin hizmetleri sorunsuz ve planlıydı. Son dakikaya kadar her şeyle ilgilendiler. Gelin odası güzeldi. Yanımıza verdikleri yardımcı çok ilgiliydi. Konuklarımız ikramlarını beğenmişti.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.