Dilovası Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Dilovası Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dilovası Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kısa süre önce yenilediğimiz Dilovası Belediyesi Düğün Salonunda evliliğinizi kutlamaya ne dersiniz?

Uzun yıllardır belediyemize bağlı olarak özel davetlerinizi düzenliyoruz. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz pek çok organizasyonda daima kendimize yeni bir şeyler katmak adına çalışıyoruz. Trendler sürekli olarak değişiyor bu da dolayısıyla çiftlerin isteklerinde değişikliklere sebep oluyor. Biz ise tüm bu değişimlere uyum sağlayarak; içinize sinecek organizasyonlar gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Kapalı olan salonumuzda her sezon organizasyon düzenleyebiliyoruz. Mekânımız 2 kattan meydana geliyor. Üst katımız asma kat formunda olduğu için; üst katta oturan misafirlerimiz de rahatlıkla pisti izleyebiliyorlar. 500 ila 750 konuk arası ağırlayabildiğimiz mekânımızda tüm konuklarınıza yetebilecek kadar geniş bir alan sunuyoruz. Üstelik fazla sayıda konuğunuz katılsa dahi sıkışıklık yaşamıyor, ferah atmosferimizden ödün vermiyoruz. Yüksek tavanımız ve 4 mevsim iklimlendirme sistemlerimiz bu noktada destekleyicimiz oluyor. Daima aydınlık ve ferah organizasyonlar düzenliyoruz.

Salonumuzda yuvarlak masalar ve sırt destekli konforlu sandalyeler tercih ettik. Genel giydirmemizde beyaz ve altın tonlarını tercih ettik. Böylelikle oldukça şık bir görünüme kavuştuk. Balo salonlarını anımsatan yapımız için aydınlatmalarımız ve şık dekorlarımızdan da destek alıyoruz. Mutluluğunuz için büsbütün keyifli bir ortam Dilovası Belediyesi Düğün Salonunda sizi ve misafirlerinizi bekliyor!

Aynı zamanda belediyeye bağlı olarak faaliyet gösteriyor olmamızın avantajları da beraberinde geliyor. Personellerimizin hepsi kendi branşında başarılı isimlerden oluşuyor. Dilovası Belediyesi nikah işlemleri noktasında da çiftlerimize destek oluyoruz. Böylelikle çiftlerimizin nikah için tekrar telaşa girmelerine gerek kalmıyor. Başarılı personellerimiz sizin için tüm olurları anlatıyor ve dilediğiniz hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmak için çalışıyor.

Düğününüz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yanıtlamak için formun diğer ucunda heyecanla bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Cd. No:94, 41455 Dilovası/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.