Elmas Düğün & Davet

E-posta Gönder

  • Gebze, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Elmas Düğün & Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Elmas Düğün & Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Elmas Düğün & Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elmas Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

Elmas Düğün & Davet düğün fiyatları ne kadar?

Elmas Düğün & Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Elmas Düğün & Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elmas Düğün & Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elmas Düğün & Davet 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elmas Düğün & Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elmas Düğün & Davet düğün dışında kına, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Elmas Düğün & Davet Hakkında

Hep hayaliniz olan düğününüz geldi çattı! Peki, bugünü nerede kutlamanız gerektiğine hala karar vermediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Çünkü biz Elmas Düğün Davet olarak imkân ve avantajlarımızı çiftlerimizle paylaşmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Kocaeli’nde ses getirecek organizasyonlara ev sahipliği yapan bir salon olarak, hem sizi hem de konuklarınızı benzersiz bir düğün ile buradan uğurlayacağız!

Yeni hayatınıza ilk yolculuğun başlayacağı Elmas Düğün Salonu Kocaeli’ndeki diğer salonlardan farklılaşmak için hizmet anlayışını sürekli geliştiriyor. Sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemli! Bu yüzden önem verdiğiniz detayların üzerinde duruyor, hep daha iyisini hedefliyoruz.

Toplamda 800 kişilik bir kapasitemiz bulunuyor. Alanı daha etkin kullanabilmek için yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Bu masalarla uyumlu napolyon sandalyelerimiz bulunuyor. Salonun çevresine yerleştirdiğimiz masalar sayesinde dans pistine geniş bir alan ayırabiliyoruz. Oldukça yüksek bir tavana sahibiz. Bu da basık bir ortamda bulunmamanızı, kendinizi ferah ve konforlu hissetmenizi sağlıyor. Yuvarlak bir şekilde dizayn edilen tavanımızın şık işlemeleri ise kendinizi bu salonda özel hissetmenizi sağlayacak.

Konsept belirleme, süsleme, ışık, ses ve sahne sistemleri, aksesuar temini ve menü seçenekleri gibi önemli konularda aynı zamanda danışmanlık da yapabiliyoruz. Organizasyon konusundaki tecrübelerimizi sizinle paylaşarak kusursuz bir geceye imza atmanızı ve hiçbir sorunla karşılaşmamanızı sağlayacağız.

Sizlere hem damak zevkinize hem de cebinize göre farklılık gösterecek 5 farklı menü seçeneği sunuyoruz. Bu menülerin içinde farklı ürünler ve tatlar bulunuyor. Size uygun olanı seçtikten sonra, menünüzü tatma imkânı sunuyoruz. Bu da düğününüzden önce aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyor.

Düğününüz için aradığınız tüm özelliklere sahip bir salon olan Elmas Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenikent Mahallesi 2423 Sokak no:17 41400 Gebze, Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.