Sera Düğün Balo Davet Salonu
Çayırova
24 saatte cevap verir

Sade süslemelerYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokKolay ulaşım

40 - 850 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Yıldız Düğün Sarayı
Çayırova
1 saatte cevap verir
200 - 700 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Darıca Salloon Stella

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Darıca Işıl Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Darıca Sefa Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Darıca Aydemir Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Darıca Beyaz İnci Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Darıca Şato Klas Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Darıca Masal Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Darıca Beyaz Köşk Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Darıca’daki Düğün Salonları

Kocaeli Darıca düğün salonları, davetler için özel bir donanıma sahip. Burada dilediğiniz gibi bir düğün planlayabiliyorsunuz. Darıca, Kocaeli’nin diğer ilçelerine kıyasla görece küçük bir yüzölçümüne sahip. Bu sebeple semt genelinde salonlara kolay ulaşım sağlamak oldukça mümkün hale geliyor. Ayrıca kıyıda yer alan bir ilçe olması sebebiyle kapalı davet alanlarında da deniz manzarasına şahit olabiliyorsunuz.

Fevzi Çakmak, Osman Gazi ve Kazım Karabekir Mahallelerinde fazla sayıda mekan bulabilirsiniz. Salonlar genellikle kapalı alana sahip olsa da Darıca’da açık hava düğün mekanları arasında yer alan seçenekler de mevcut. Bu düğün salonlarında yapacağınız organizasyon için mevsim koşullarını gözeterek seçimde bulunabilirsiniz. Kocaeli Darıca düğün mekanları arasında küçük veya büyük çaplı organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz salonlar mevcut.

Bu alanların yemekli kapasiteleri 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Davetli sayınıza uygun masa düzeni oluşturuluyor. Ayrıca Darıca düğün salonu alternatifleri içerisinde bahçe, balkon, teras gibi alanlara sahip mekanlarla da karşılaşabilirsiniz. Böylece konuklarınızın hava alma ihtiyaçlarına bir çözüm getirebilirsiniz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salonları da bulabilir; havadar ortamda konforlu şekilde eğlenebilirsiniz.

Darıca’da düğün salonlarının genellikle klasik ve modern görünümler arasında değişiklik gösterdiklerini görüyoruz. Daha çok altın renkli süslemelerin yapıldığını söyleyebiliriz. Fakat hem tarzınıza hitap edecek hem de bütçenize uygun olacak düğün salonları Darıca’da çok sayıda yer alıyor! Ayrıca bu salonlara nikah memurunuzu da getirebiliyorsunuz. Akşam saatlerinin dışında gündüz gerçekleştirilecek düğünlere de imkan tanıyorlar.

Darıca’da Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Darıca’da düğün fiyatlarını incelediğimizde, salonların en uygun teklif veren mekanlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Tabii şehir genelinde ilçeden ilçeye değişen başlangıç fiyatlarından da bahsedebiliriz. Örneğin; şehrin popüler noktalarından olan İzmit’teki düğün salonlarının fiyatları, Darıca’ya göre ortalamanın üstünde seyredebiliyor. Salonlar çoğunlukla toplam fiyat verdiklerinden, standart hizmetlere sahip olabileceğiniz ekonomik bir organizasyon fırsatı sunuyorlar.

Kocaeli düğün salonları arasında yer alan Darıca’daki mekanlar, yemeksiz paketler için toplam fiyat sunuyor. Farklı içeriklere sahip olan paketler ise ücret bakımından değişiklik gösteriyor. ''Düğünüm bir ziyafeti andırsın'' diyenlerdenseniz, yemekli organizasyonların ücretlendirmesinin kişi başı menü fiyatları üzerinden yapıldığını bilmelisiniz. Kırmızı etli menü tercihi yaptığınızda, beyaz etlilere göre daha yüksek bir bütçeye sahip olmanız gerekebilir.

Darıca düğün salonlarında kişi sayısı arttıkça toplam rakamda belirli oranlarda indirim de uygulayabiliyorlar. Eğer seçtiğiniz paketteki hizmetler dışında ekstra bir talebiniz olursa, ek ücrete tabi tutulabilirsiniz. İstasyon Caddesi üzerinde hem lüks hem ekonomik organizasyonlar için ideal olan salonlar mevcut. Kış döneminde talep fazla olmadığı için Darıca düğün salonlarının da sundukları kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Darıca Düğün Salonlarından Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Darıca düğün mekanları, davet alanlarını kiralamanın yanı sıra organizasyon hizmeti de vererek çiftlerin yoğun ilgisini topluyor. Bu kapsamda düğününüze dair beklediğiniz her şey, salon tarafından sağlanıyor. Ek hizmetler veya sizin farklı istekleriniz doğrultusunda profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmayı da es geçmiyorlar. Genel olarak sundukları olanaklara bakmak isterseniz, şöyle sıralayabiliriz:

Darıca’da Düğün Salonlarını Araştırmanın İncelikleri

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde birçok düğün salonu alternatifi bulmanız mümkün. Özellikle de uygun fiyatları ve şık davet alanları sayesinde Darıca düğün salonları, çiftlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Salonların sayfaları üzerinden mekan fotoğraflarını, hakkında yazılarını, hizmet detaylarını ve başlangıç fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan tek tıkla ücretsiz fiyat teklifi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları