Şato Klas Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Şato Klas Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Şato Klas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Şato Klas Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şato Klas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şato Klas Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şato Klas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Şato Klas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şato Klas Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şato Klas Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şato Klas Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şato Klas Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Şato Klas Düğün Salonu Hakkında

2006 yılından bu yana faaliyette olan Şato Klas Düğün Salonu'na mutlaka yolunuz düşmüştür. Şimdi ise kendi düğününüz için salon tercihiniz oluyoruz! Neden mi? Gelin anlatalım:

Öncelikle yemekli veya yemeksiz düğünlere ev sahipliği yapabileceğimiz geniş ve ferah bir alana sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Dikdörtgen masalar ve giydirme modelli sandalyelerle 1.000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Masalarda süsleme ve davetli sayınıza göre düzenlemeler yapıyoruz. Geniş dans pistinde ve masaların arasında rahatça dans edebileceğiniz bir alanı bu düzenlemelerle yaratıyoruz. Süslemeleri ise beyaz renkte masa ve sandalye örtüleri ile yapıyor, renkli kumaştan detaylarla rengârenk konseptler oluşuyoruz.

Yüksek tavanlı ve ışıl ışıl salonumuzda nikâh masası, gelin yolu ve karşılama alanları gibi özel stilize ettiğimiz bölümler de yer alıyor. İsterseniz bu tasarımlar için organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz.

Davet menüleri hakkında da bilgi vermek isteriz! Yemekli menülerde karşılama ikramları, ana yemek ve salatanın ardından düğün pastası; ikram menülerde ise atıştırmalık, çerez, kuru pasta ve düğün pastası var. Bütçenize uygun lezzetleri tercih ederek konuklarınıza şık sunumlarla ikramlarda bulunabiliriz. Meşrubat ve su servisi de gece boyunca servis personellerimiz tarafından yapılıyor.
Sahnede yerini alan müzisyenlerimiz gece boyunca eğlence için kesintisiz müzik sunuyor. Geniş bir repertuvar ile kına gecenizde farklı düğün, söz ve nişanda farklı müziklerle karşılaşacaksınız.

Darıca düğün salonları arasında her mevsim bizi tercih etme sebebiniz ise son teknoloji iklimlendirme sistemlerimiz oluyor. Profesyonel ekibimizle kaliteli hizmet ve sınırsız eğlence de sizi bekliyor...

Siz de bir an önce hazırlıklara başlamak için Şato Klas Düğün Salonu Darıca iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifleri alabilir ve görüşme talep edebilirsiniz. Form ise sayfanın sağ üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mh. İstasyon Cd. No: 398 Darıca/ Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Şato Klas Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hasan

Düğün Tarihi: 22.02.2015


Salonun tüm dekaorasyonu yenilenmiş lüks restaurant gibi olmuş şamdanlar masalar ve atmosfer bu şekilde hissettiriyor. Herşey çok güzeldi ve çok memnun kaldım

Erhan

Düğün Tarihi: 11.10.2014


mekandan çok memnun kaldım ve evlenecek çiftlerede tavsiye ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.