Beyaz İnci Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Beyaz İnci Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beyaz İnci Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Beyaz İnci Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz İnci Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz İnci Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz İnci Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz İnci Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Beyaz İnci Düğün Salonu Hakkında

Düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir salon mu arıyorsunuz? O zaman sizi Beyaz İnci Düğün Salonu Darıca’ya davet ediyoruz.


Standartların üstünde trende uygun bir şekilde dizayn edilmiş salonumuzda yıllar geçse de unutamayınız bir kutlamayla sizi buluşturuyoruz. Uzun süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, her sene değişen düğün trendlerini yakından takip ederek salonumuzda yenilikler yapıyoruz.


Salonumuzda sizi neler mi bekliyor?


 • Kapasitesi 1000 kişiyi ağırlayabileceğimiz kadar geniş olan salonumuz ferah, yüksek tavanlı ve kolonsuz bir yapıya sahiptir.

 • Misafirlerimizin konforlu bir şekilde eğlenebileceği geniş pist alanımız bulunuyor ve sevdiklerinizle eğlenmenin tadını özgürce çıkarmanızı sağlıyoruz.

 • Davetlilerinizin sayınıza uygun olarak 8 kişilik yuvarlak masaların, sadelik ve şık görünümüyle dikkat çeken tiffany sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz.

 • Masa örtülerinde tercihimizi genellikle açık renklerden yana kullanıyor, salonumuzun duvar renkleriyle uyumlu altın sarısı tüllerle sandalyeleri süsleyerek davet alanına bütünlük kazandırıyoruz.

 • Konsept bir kutlama mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? İşte o zaman tarzınızı öğreniyor, anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından aksesuar ve süsleme temin ediyor, salonumuzu istediğiniz şekilde baştan yaratıyoruz.

 • Gelin damat masasını hazırlarken ekstradan önem veriyor, masa arkasına dekor kurarak fotoğraflarda arka fon olarak kullanacağınız bir köşe yaratıyoruz.

 • Mekân girişine kırmızı halı seriyor, etrafını çiçekli uzun dekorlarla süslüyoruz. Salona girişinizde ve ilk dansınızda volkan ve konfeti gösterisi yapıyoruz.

 • Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız birbirinden farklı çeşitte lezzetlerimizin birleşiminden oluşan menüler hazırlıyoruz. Düğün öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.Eğer en özel gününüzü bizim ev sahipliğimizde unutulmaz bir şekilde kutlamak istiyorsanız Beyaz İnci Düğün Salonu iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilir, daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mahallesi Doktor Zeki Acar Caddesi no:75 Darıca, Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.