Sefa Düğün Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

  • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Sefa Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sefa Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Sefa Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sefa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sefa Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sefa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Sefa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sefa Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sefa Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sefa Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sefa Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Sefa Düğün Salonu Hakkında

Sefa Düğün Salonu olarak aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde profesyonel olarak 6 yıldır bulunuyoruz. Fotoğrafçımız, servis personelimiz ve organizasyon sorumlumuz ile 15 kişilik bir ekip olarak çalışıyoruz.

Sefa Düğün Salonu Darıca’da organizasyonlarınız için bakın nasıl hizmet ve imkânlar sunuyor…

Mekânın dekorasyonu, süslemesi, konseptiniz ve en önemlisi hayalleriniz için isteklerinizi organizasyon sorumlumuz ile konuşarak aldığınız kararlar doğrultusunda işlemlere başlıyoruz.

Böylece ilk iletişime geçtiğimiz ve organizasyon tarihinizi belirlediğiniz anda biz çalışmaya başlamış oluyoruz aslında!

Gelin masanınız ve konuk masalarınızı bu sayede konseptinize ve mekâna da uyum sağlayacak şekilde organizasyondan saatler önce hazırlıyoruz.

Çiftlerimizin en özel günlerinde herhangi bir aksaklık yaşamalarını sağlıyoruz. Stresten uzak ve huzur dolu bir gece için:

Çiftlerimiz henüz salona girmeden biz konuklarını ağırlamaya başlıyoruz. Kapıda konuklarınıza kolonya ve şeker ikramında bulunuyoruz ve güler yüzlü bir şekilde masalarına buyur ediyoruz.

Yemekli organizasyonlarınız için anlaşmalı olduğumuz catering firması ile lezzetli yemeklerinizi hazırlıyoruz ve böylece sunumlarınızı servis ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Hatta fotoğraf çekimlerinizi bile gerçekleştiriyoruz.

Üstelik bu hizmetleri ve benzerlerini pek çok organizasyonunuz için sağlayabiliyoruz. Kına, nikah, nişan organizasyonları veya iş yemekleri, resepsiyonlar, özel davetler hatta baby shower ya da doğum günlerinizi de mekânımızda düzenleyebiliyoruz.

Oldukça geniş ve ferah mekânımız konuklarınızı rahat bir ortamda ağırlamak için uygun!

Sefa Düğün Salonunda organizasyonlarınız gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak iletişime geçmek. Arzu ederseniz fiyat teklifleri de alarak bütçenize göre düzenlemeler yapma ihtimaliniz de bulunuyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi Vekili

İletişim

Sefa Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Di̇lek & Mahmut

Düğün Tarihi: 20.03.2022Salon fiyat olarak kalitesine göre civar salonlardan uygundu ve hizmet, ilgi alaka beklenin üstünde idi ,garsonundan, müzisyenine , yetkilisi hepsi bu iş için eğitim aldıkları belli, kesinlikle tavsiye ediyorum yorum yazmasan borçlu kalacak gibi hissederdim kendimi. Başarılarının devamını dilerim.... devamı 

Çelik

Düğün Tarihi: 06.09.2014


İlgi güzeldi çok abartılı birşey değildi ve imkanlarımıza uygundu.Kapalı bir mekandı yetkililerin ilgisi personelin hizmeti güzeldi.Fiyat açısından uygun olduğu için uygun bir düğün düşünenlere tavsiye ederim.Ses sistemleri teknik yeterlilikleride sorunsuzdu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.