Beyaz Köşk Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Beyaz Köşk Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beyaz Köşk Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Beyaz Köşk Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Köşk Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Köşk Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Köşk Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Beyaz Köşk Düğün Salonu Hakkında

5 yıldır Beyaz Köşk Düğün Salonu Darıca’da hizmet veriyor. Hizmet verirken kalite ve eğlenceyi daima ön planda tutuyor. Özel günlerinde her konuda çiftlerimize yardımcı olacak 15 hizmet personelimiz de güler yüzlü ve profesyonel bir şekilde yanınızda oluyor. Hizmet personelimizin içerisinde mutfak ekibi, fotoğrafçı ve organizasyon sorumlumuz da bulunuyor.
Hizmette kalite ve eğlenceyi ön planda tutuyoruz demiştik. Bunu biraz açıklamak ve hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse:
Oturum alanı oldukça geniş ve ferah olan kapalı alanımız 500 kişiden fazla konuk ağırlayabilecek kapasitede.
Müzik grubunun keyifli gecelerinizi taçlandırmak için sahnesi hazır ve herkes tarafından rahatlıkla görülebilecek pozisyonda.
Dans pistimiz de kırmızı halıdan yürüyerek ilk dansınızı edeceğiniz romantik ve duygusal anların ardından konuklarınızın da size katılması ile rahatlıkla dans edebileceğiniz geniş bir alanı kapsıyor.
Kırmızı halıdan yürüyerek geldiğiniz salonumuzun düzeni davetli sayınıza göre değişmesinin yanında masalarımız beyaz örtülerle temiz ve sade bir görünüm yaratıyor. Salonumuzu konseptine göre renklendirmek isteyen çiftlerimiz için sandalye giydirmelerimizde 6 farklı renk çeşidimiz mevcut. Masalarımız da ayrıca şık şamdanlar ya da mumluklarla süslenmiş fakat sadelikten ödün vermeyen bir tarzda dizayna sahip.
Çiftimizin masası da şık beyaz bir masanın çiçeklerle süslenmesi ile mekâna uygun olacak şekilde süslemelerle nikah esnasında fotoğraflarda hoş bir görünüm sergileyecek şekilde tasarlanıyor.
Düğün organizasyonlarınız başta olmak üzere pek çok organizasyonda hizmet veren salonumuz; düğün ve kına törenini aynı gecede gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için kına malzemeleri kiralama imkânı da sağlıyor.
Tabii ki kına törenleriniz için özel olarak düşünülmüş kırmızı tülden bir cibinlik ile gelinimizin kına töreni esnasında oturacağı alanı hazırlıyor veya ışıklandırmalı bir fotoğraf çekilme paneli önünde gelinimizin kendini özel hissedeceği tahtı ve tahta uygun davul, tefler, kına tepsisi de hazırlanabiliyor.
Beyaz Köşk Düğün Salonunda gerçekleştirebileceğiniz tüm organizasyonlarınız için detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Nenehatun Mahallesi, Atatürk Cd. D:No 179/A, 41700 Darıca/Kocaeli

 • Nasıl gelinir?

  GO Petrol Yakını

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.