Mudanya Düğün Salonları

Mudanya Düğün Salonları Düğün.com'da! Seçeneklere göz atıp, düğününe uygun salonu seçerek, hayallerini kurduğun mutlu günü gönlünce planlamaya başla!

Esnek sözleşme Hanedan Palas

Osmangazi

Hanedan Palas

Yıllar boyunca hayalini kurduğunuz düğün gününüzü hiçbir eksiklik yaşamadan tamamlamak istiyorsanız Hanedan Palas Düğün Salonu hizmetinizde! En yakınlarınızın bulunduğu bu özel günde heyecanınızı,...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%10 indirim 28 1 6
İncele
Esnek sözleşme Salon Mudanya by Montania

Mudanya

Salon Mudanya by Montania

Yıllardır sahip olduğumuz profesyonel sektör tecrübesini, kaliteli hizmet vizyonuyla birleştirdiğimiz yeni salonumuzda, farklı ve yenilikçi anlayışımızı yepyeni bir konsept ile sunuyoruz....

1 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

45 1 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Çiftler düğün mekanları arasında seçim yapmalarında planladıkları düğünün davetli sayısından, düğünde yapılacak ikramlara kadar bir çok karar etkili olabiliyor. İşte bu noktada Mudanya düğün salonları çiftlerin pek çok talebine cevap verebilecek çözümler sunmakta. Bine yaklaşan yüksek kapasiteleri, yemekli, yemeksiz veya ikramlı seçenekleriyle düğünlerinize ev sahipliği yapabilecek salonlar yine düğün öncesinde veya düğün sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri de sizlere sunabilmekte. Tek yapmanız gereken firma sayfalarında bulunan, fiyat aralıklarını, mekan görsellerini ve çift yorumlarını inceleyerek düşlediğiniz düğün için uygun işletmeyi seçmek ve fiyat almak. Düğününüz için ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetlere Düğün.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.