Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu Hakkında

Bursa’da yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak keyifli bir düğün hayata geçirmek için düğün salonu arıyorsanız sizi Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Yıllardan beri mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi davetlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda her şeyin hayallerinizdeki gibi olması için yoğun çaba harcıyoruz. Düğün hazırlıklarınızı yaparken pek çok farklı detay ile aynı anda ilgilendiğinizi ve bu nedenle oldukça yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu süreçte omuzlarınızdaki yükü azaltmak için organizasyon sorumlumuz size yardımcı oluyor. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde tüm istek ve dileklerinizi iletebilirsiniz. Bu sayede yıllardan beri düşlediğiniz düğüne bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz. Mudanya Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu’nun kolay ulaşım sağlanabilen konumu ile birlikte konuklarınız düğününüze gayet rahat bir şekilde gelebilirler.

500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda bu kapasite dahilinde davetinize katılacak konuklarınıza özel oturma düzenleri kuruyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan konuklarınızın bir arada oturabilmeleri için özel aile masaları daha kalabalık grupların da yine bir arada oturarak eğlenmeleri ve sohbet edebilmelerine uygun masa düzenleri de hazırlayabiliyoruz. Mekânımızda sade bir dizayn yaptık. Bu sayede konuklarınızın eğlenmeleri için bolca alana sahip salonumuzda hoş da bir hava yakaladık. Masa ve sandalyelerimizde beyaz örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. İsteğinize ve düğün konseptinize göre bu renklerde değişiklikler yapabiliriz.

Belki de yıllar sonra çocuklarınıza büyük bir özlemle anlatacağınız düğününüzü Bursa Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu’nda hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutlu gününüzde yanınızda olmak ve sevincinizi paylaşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Eğitim Mah. No:5 Güzelyalı/Mudanya/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Güzelyalı Bayrak Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.