Salon Karlıtepe Düğün & Organizasyon
4,9
(302 Yorum)
11. yıl
Nilüfer
15 yılı aşkın bir süredir Salon Karlıtepe düğün, davet, nikah ve kına organizasyonlarınıza yemekli veya yemeksiz içerik seçenekleriyle ev sahipliği yapıyor. Davetleriniz için farklı konseptlerdeki...
100 - 850 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Marka Davet
Nilüfer
En güzel günlerinize ev sahipliği yapan Marka Davet, 2023 yılında yenilenen mekanıyla mutluluğunuzu mimarı oluyor. Şehir merkezindeki mükemmel konumu ve nefes kesen orman manzarasıyla,...
100 - 625 Kişi
70.000 50.000 TL
İncele
Güneştepe Davet
5,0
(18 Yorum)
Osmangazi
Hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılmak için Güneştepe Davet Düğün Salonu kapılarımızı size açıyoruz. Modern ve gösterişli bir düğün salonunda görmek isteyeceğiniz her detayı titizlikle ele...
100 - 625 Kişi
25.000 20.000 TL
İncele
Altın Gala Düğün Davet Organizasyon
8 Yorum
7. yıl
Nilüfer
Altın Gala Düğün Davet Organizasyon olarak kapılarımızı gösterişli bir düğünle dünyaevine girmek isteyen çiftler için açıyoruz. Bursa Osmangazi’de merkezi bir konumda yer alan salonumuzda,...
100 - 850 Kişi
70.000 50.000 TL
İncele
Karya Davet
Nilüfer
Karya Davet 2016 yılında başlayan inşa sürecinin ardından Nisan 2017 yılında Bursa Nilüfer düğün salonları arasında yerini aldı. Nikah törenlerinden nişan merasimlerine, kına gecelerinden aklınıza...
30 - 550 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL
200 - 2000 Kişi
40.000 - 60.000 TL
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL
200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karacabey'deki Düğün Salonları

Bursa’da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan şık davet salonlarının bir kısmı, Karacabey’de bulunuyor. Bursa Karacabey düğün mekanları, hizmetlerini kapalı davet salonunda sunuyor. Karacabey düğün salonları; Garipçe, Esentepe, Drama ve Runguşpaşa mahallelerinde yer alıyor. Çeşitli organizasyonların yapılabildiği davet salonları, ilçe merkezine yakın yerlerde konumlandırılıyor. Düğün paketlerinin zengin hizmet içeriği sayesinde, Bursalı çiftlerin yüzü gülüyor.

Karacabey düğün salonlarının büyük bir kısmı, yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet sunuyor. Yüksek kapasiteli mekanlar, ortalama olarak 750-1.000 davetliyi ağırlayabiliyor. İlçede daha butik konseptli salonlar da yer alıyor. Butik düğün salonlarının 200-300 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Hem butik hem de yüksek kapasiteli düğünlerde; yemekli, yemeksiz veya kokteylli bir organizasyon gerçekleştirmek tamamen çiftlere bırakılıyor.

Karacabey’de düğün salonlarının fiyatları pek çok unsura göre değişebiliyor. Düğün salonunun bulunduğu yer, merkeze olan uzaklığı, manzarası, hizmetleri, olanakları ve özellikleri gibi birçok faktör fiyatları etkileyebiliyor. İlçede her bütçe için uygun olan bir düğün salonu mutlaka bulunuyor. Çiftler, belirlemiş oldukları bütçeye hitap eden düğün salonunu özgürce seçebiliyor.

Karacabey düğün salonu opsiyonlarının birçoğu, yüksek tavanlı yapısıyla ön plana çıkıyor. Kolonsuz salonlarda, dans edilebilecek alanlar bir hayli fazla oluyor. Hava almaya veya farklı ihtiyaçlarını gidermeye çıkan konuklar, terası ve balkonu kullanabiliyor. İlçede; çim alan, bahçe ve açılır-kapanır tavan gibi çeşitli özellikleri olan düğün salonları da bulunuyor. Düğün salonlarından şehir manzarası seyredilebiliyor.

Bursa Karacabey Düğün Salonlarındaki Hizmetler Neler?

Düğününü Karacabey’de gerçekleştirmeyi düşünen çiftler, organizasyon mekanlarında birbirinden güzel hizmetlerle ağırlanıyor. Karacabey salonlarında, yemekli organizasyonlar veya kokteylli davetler gerçekleştirilebiliyor. İlçedeki düğün salonları, yemek firmasıyla ya da şeflerle birlikte çalışıyor. Fiks menülerin içerisinde; ara sıcak, ana yemek, tatlı ve içecek opsiyonları bulunuyor. Çiftler etli ana yemekler yerine, vegan ve vejetaryen alternatiflerde de karar kılabiliyor.

Karacabey düğün salonlarında; ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının birçoğunda, güçlü ses sistemleri ve kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Çiftlerin müzik zevkine uygun olan şarkıları, profesyonel müzisyenler seslendiriyor. Ses sanatçılarına orkestra eşlik ediyor. After party alanı ve DJ performansı gibi ekstra hizmetler sayesinde, çiftler dostlarıyla birlikte sabaha kadar eğlenebiliyor.

Bursa düğün salonları arasında yer alan Karacabey mekanları, alanında yetkin profesyonellerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. İlçedeki salonların birçoğunun anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçı ve kameraman bulunuyor. Karacabey düğün salonlarının büyük bir kısmında organizasyon sorumlusu hizmeti oluyor. Dışarıdan hizmet almayı düşünen Bursalı çiftler, farklı bir ekip veya firmayla birlikte özgürce çalışabiliyor.

Karacabey düğün salonlarının neredeyse tamamında, otopark ve engelli girişi bulunuyor. Ücretsiz otopark sayesinde çiftler ve konuklar zamanlarını park yeri aramakla geçirmiyor. İlçedeki düğün mekanlarının bir kısmı valeyle birlikte çalışıyor. Karacabey düğün salonları, Bursalı çiftler için hazırlık odası temin ediyor. Hazırlık odasında çiftlere çeşitli sunum ve jestler de yapılıyor.

Karacabey Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Bursa Karacabey’de her bütçeye uygun düğün salonunu bulmak mümkün. İlçede öncelikli olarak uygun fiyatlı düğün salonları tercih ediliyor. Cep dostu düğün davet salonları, Garipçe ve Runguşpaşa’da yer alıyor. Karacabey’de uygun fiyatlı hem butik hem de kapasitesi yüksek mekanlar bulunuyor. Uygun fiyatlı mekanların tamamı, hizmetlerini kapalı alanda sunuyor.

Bursa Karacabey düğün fiyatları ortalamada seyreden mekanlar, Drama ve Esentepe Mahallesi’nde yer alıyor. Ortalama fiyatlı düğün salonları, en fazla 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Fiyatların makul olduğu Karacabey mekanlarının tamamı, alanında yetkili ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyor. Makul fiyatlı düğün salonlarında, çiftler ve konuklar için avantajlı hizmetler bulunuyor.

Karacabey düğün yerlerinin bir kısmında, fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor. Bu mekanlar 1.000 konuğa yemekli ya da kokteylli hizmet sunabiliyor. Yemeksiz organizasyon paketlerinin fiyatları, diğer seçeneklere kıyasla daha ekonomik oluyor. Fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan düğün salonları, erken rezervasyon yaptıran Bursalı çiftlere özel indirim fırsatları da sunuyor.

Erken rezervasyon imkanının, indirim fırsatlarının ve ödeme kolaylığının olduğu düğün salonları; çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Çiftler, avantajlı olanakların bulunduğu davet salonlarında hesaplı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyor. Karacabey düğün salonları, çiftlerin bu isteklerine kulak veriyor. Bursalı çiftler, zengin hizmet içeriği olan bütçe dostu bir salonda içlerine sinen düğün organizasyonunu düzenleyebiliyor.

Karacabey Düğün Mekanlarında Avantajlı Olanaklar Bulunuyor Mu?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları