Salon Karlıtepe Düğün & Organizasyon
4,9
(306 Yorum)
11. yıl
Nilüfer
5 saatte cevap verir

Kapsamlı paketYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzikKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 850 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Altın Gala Düğün Davet Organizasyon
8 Yorum
8. yıl
Nilüfer
5 saatte cevap verir

Saray konseptiYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otopark

100 - 850 Kişi
85.000
65.000 TL
İncele
Marka Davet
4,9
(9 Yorum)
Nilüfer
7 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıCam salonYüksek tavanGeniş dans pistiDJBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
220.000
110.000 TL
İncele
Class Davet
Karacabey
1 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Karya Davet
Nilüfer
11 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikGeniş otoparkKolay ulaşım

30 - 550 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Karacabey Özcanlar Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Karacabey Yıldız Sarayı

200 - 2000 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Karacabey Park Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Karacabey Köşk Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Karacabey Taha Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karacabey'deki Düğün Salonları

Bursa’da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan şık davet salonlarının bir kısmı, Karacabey’de bulunuyor. Bursa Karacabey düğün mekanları, hizmetlerini kapalı davet salonunda sunuyor. Karacabey düğün salonları; Garipçe, Esentepe, Drama ve Runguşpaşa mahallelerinde yer alıyor. Çeşitli organizasyonların yapılabildiği davet salonları, ilçe merkezine yakın yerlerde konumlandırılıyor. Düğün paketlerinin zengin hizmet içeriği sayesinde, Bursalı çiftlerin yüzü gülüyor.

Karacabey düğün salonlarının büyük bir kısmı, yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet sunuyor. Yüksek kapasiteli mekanlar, ortalama olarak 750-1.000 davetliyi ağırlayabiliyor. İlçede daha butik konseptli salonlar da yer alıyor. Butik düğün salonlarının 200-300 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Hem butik hem de yüksek kapasiteli düğünlerde; yemekli, yemeksiz veya kokteylli bir organizasyon gerçekleştirmek tamamen çiftlere bırakılıyor.

Karacabey’de düğün salonlarının fiyatları pek çok unsura göre değişebiliyor. Düğün salonunun bulunduğu yer, merkeze olan uzaklığı, manzarası, hizmetleri, olanakları ve özellikleri gibi birçok faktör fiyatları etkileyebiliyor. İlçede her bütçe için uygun olan bir düğün salonu mutlaka bulunuyor. Çiftler, belirlemiş oldukları bütçeye hitap eden düğün salonunu özgürce seçebiliyor.

Karacabey düğün salonu opsiyonlarının birçoğu, yüksek tavanlı yapısıyla ön plana çıkıyor. Kolonsuz salonlarda, dans edilebilecek alanlar bir hayli fazla oluyor. Hava almaya veya farklı ihtiyaçlarını gidermeye çıkan konuklar, terası ve balkonu kullanabiliyor. İlçede; çim alan, bahçe ve açılır-kapanır tavan gibi çeşitli özellikleri olan düğün salonları da bulunuyor. Düğün salonlarından şehir manzarası seyredilebiliyor.

Bursa Karacabey Düğün Salonlarındaki Hizmetler Neler?

Düğününü Karacabey’de gerçekleştirmeyi düşünen çiftler, organizasyon mekanlarında birbirinden güzel hizmetlerle ağırlanıyor. Karacabey salonlarında, yemekli organizasyonlar veya kokteylli davetler gerçekleştirilebiliyor. İlçedeki düğün salonları, yemek firmasıyla ya da şeflerle birlikte çalışıyor. Fiks menülerin içerisinde; ara sıcak, ana yemek, tatlı ve içecek opsiyonları bulunuyor. Çiftler etli ana yemekler yerine, vegan ve vejetaryen alternatiflerde de karar kılabiliyor.

Karacabey düğün salonlarında; ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının birçoğunda, güçlü ses sistemleri ve kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Çiftlerin müzik zevkine uygun olan şarkıları, profesyonel müzisyenler seslendiriyor. Ses sanatçılarına orkestra eşlik ediyor. After party alanı ve DJ performansı gibi ekstra hizmetler sayesinde, çiftler dostlarıyla birlikte sabaha kadar eğlenebiliyor.

Bursa düğün salonları arasında yer alan Karacabey mekanları, alanında yetkin profesyonellerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. İlçedeki salonların birçoğunun anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçı ve kameraman bulunuyor. Karacabey düğün salonlarının büyük bir kısmında organizasyon sorumlusu hizmeti oluyor. Dışarıdan hizmet almayı düşünen Bursalı çiftler, farklı bir ekip veya firmayla birlikte özgürce çalışabiliyor.

Karacabey düğün salonlarının neredeyse tamamında, otopark ve engelli girişi bulunuyor. Ücretsiz otopark sayesinde çiftler ve konuklar zamanlarını park yeri aramakla geçirmiyor. İlçedeki düğün mekanlarının bir kısmı valeyle birlikte çalışıyor. Karacabey düğün salonları, Bursalı çiftler için hazırlık odası temin ediyor. Hazırlık odasında çiftlere çeşitli sunum ve jestler de yapılıyor.

Karacabey Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Bursa Karacabey’de her bütçeye uygun düğün salonunu bulmak mümkün. İlçede öncelikli olarak uygun fiyatlı düğün salonları tercih ediliyor. Cep dostu düğün davet salonları, Garipçe ve Runguşpaşa’da yer alıyor. Karacabey’de uygun fiyatlı hem butik hem de kapasitesi yüksek mekanlar bulunuyor. Uygun fiyatlı mekanların tamamı, hizmetlerini kapalı alanda sunuyor.

Bursa Karacabey düğün fiyatları ortalamada seyreden mekanlar, Drama ve Esentepe Mahallesi’nde yer alıyor. Ortalama fiyatlı düğün salonları, en fazla 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Fiyatların makul olduğu Karacabey mekanlarının tamamı, alanında yetkili ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyor. Makul fiyatlı düğün salonlarında, çiftler ve konuklar için avantajlı hizmetler bulunuyor.

Karacabey düğün yerlerinin bir kısmında, fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor. Bu mekanlar 1.000 konuğa yemekli ya da kokteylli hizmet sunabiliyor. Yemeksiz organizasyon paketlerinin fiyatları, diğer seçeneklere kıyasla daha ekonomik oluyor. Fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde olan düğün salonları, erken rezervasyon yaptıran Bursalı çiftlere özel indirim fırsatları da sunuyor.

Erken rezervasyon imkanının, indirim fırsatlarının ve ödeme kolaylığının olduğu düğün salonları; çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Çiftler, avantajlı olanakların bulunduğu davet salonlarında hesaplı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyor. Karacabey düğün salonları, çiftlerin bu isteklerine kulak veriyor. Bursalı çiftler, zengin hizmet içeriği olan bütçe dostu bir salonda içlerine sinen düğün organizasyonunu düzenleyebiliyor.

Karacabey Düğün Mekanlarında Avantajlı Olanaklar Bulunuyor Mu?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları