Karacabey Class Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karacabey Class Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Karacabey Class Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Karacabey Class Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Karacabey Class Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Karacabey Class Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Karacabey Class Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Karacabey Class Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Karacabey Class Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karacabey Class Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Karacabey Class Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karacabey Class Düğün Salonu düğün dışında baby shower, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Karacabey Class Düğün Salonu Hakkında

2012 yılında Karabey’de hizmete geçtik. Bursa Karacabey Class Düğün Salonu olarak konusunda uzman bir ekiple çalışıyoruz. Pasta ustasından aşçısına servisinden komisine birçok alanda çalışan bir hizmet ekibimiz var. 1050 metre karelik bir alanda düğün, nişan, nikâh, kına gibi taleplerinize çözüm üretiyoruz. Çeşitli alternatif seçeneklerimiz ile de hizmet veriyoruz.

Organizasyon firması bağlamında bir çözüm ortağına sahibiz. Bu yüzden kişiye özel bir dekorasyon da yapıyoruz. Özel masa çiçek süslemelerinden masa-sandalye giydirmelerine kadar farklı renk ve tarz seçenekleri sunuyoruz. Ulaşım kolaylığı da sebebiyle misafirleriniz kolayca salonumuzu buluyor. Bunların dışında modern ve sağlıklı mutfağımız sayesinde yemekli düğünleriniz içinde güvenilir bir seçenek haline geliyoruz. Fotoğraf ve kamera çekimi hizmetimizden dolayı tüm gece kayıt altına alınıp düğününüze dair anlarınızı daha sonra da izleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Kolonsuz salon olma özelliğimiz sayesinde de rahat ve ferah bir şekilde organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Volkan, konfeti, lazer gibi görsel araçlarla da anılarınızı aynı zamanda bir şova dönüştürüyoruz. Salonumuzun içerisinde yer alan jeneratör sebebiyle de hiçbir şekilde elektrik kesintisini endişe etmiyorsunuz. Son olarak da eklemek isteriz ki ayakta nikah seçeneği ile kokteyl havasında da bir düğün ortamı yaratıyoruz. Özetle, kişiye özel organizasyonlarınız için ayrıntılı ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. A’dan Z’ye sizin için süreci planlayarak, çözüm önerileri oluşturuyoruz. Buradaki amaç ise ekonomik ve doğru olan sonucu elde etmek tabi ki. Sonuç olarak, hayallerinizdeki düğünü birlikte planlamak istiyoruz.

Çocuklar için bakım odası, düğünü olan sizler için de bir gelin odasına sahibiz. Bu olanaklarımızdan sadece ikisi. Daha fazla olanağımızdan yararlanmak, farklı hizmet seçeneklerimiz ile tanışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Esentepe Mahallesi 189. Sokak No:4 Esnaf Sarayı Kat:3 Karacabey

 • Nasıl gelinir?

  Heykel ile aramızda 500 metre var.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Karacabey Class Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.