Şahan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şahan Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şahan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Şahan Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şahan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Şahan Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Şahan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Şahan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şahan Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şahan Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şahan Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şahan Düğün Sarayı düğün dışında sünnet düğünü, kına, nişan, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Şahan Düğün Sarayı Hakkında

Mutluluğa ilk adımlarınıza ortak olmak için uzun yıllardır Şahan Düğün Salonu Mamak’ta hizmet veriyor. Profesyonel ve kaliteli bir hizmetle özel günleriniz için çalışıyoruz.

Bir insan hayatında kaç kere gelinlik, evlenir, ilk dansını yapar ki? Hayatınızın aşkına ve mutluluğunuza şahitlik ediyoruz. Böyle bir günde de hizmet ve kaliteyi bir arada tutan anlayışa sahibiz. İlk adımınızı attığınız düğün organizasyonlarınızda size harika zamanlar geçirmeyi vaat ediyoruz. Rahatınız için her ayrıntıyı düşünüyor ve bu anların tadını çıkarmanızı istiyoruz.

750 kişilik kapasiteyle lüks bir salona sahibiz. Beyaz ve açık mavinin yoğunluklu olan salonumuzda, evlenecek olan sizlerin hayatları boyunca yaşayacakları belki tek gün olan düğünü rüya gibi geçirmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte en güzel zamanları geçirme imkânı sunuyoruz. Düğün, sünnet düğünü, doğum günü, kına gibi özel davetlerinizi yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmetini veriyoruz. Ayrıca bir diğer hizmetimiz de gelin odası. Düğün öncesi stresinizi atmak amacıyla sizin için tasarladık. Özetle, Şahan Düğün Salonu Akdere’de her detayı sizin için düşündü.

Birçok kişinin şu zamana kadar tercihi olduk ve mutlu anlara şahit olduk. Başarımızı gösteren bu durum da bizi işimize daha fazla bağladı. Lüks dekorasyonumuzla birlikte güler yüzlü personelimiz sayesinde amacımız memnuniyeti sağlamak. Memnuniyet sağlandığında da kalite ortaya çıkıyor. Bu yüzden sorunsuz organizasyonlar yaparak günün sonunda memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılmanızı istiyoruz.

Tavrımızı ve yaklaşımımızı sevdiyseniz, Ankara Mamak düğün salonları fiyatları arasından bizimkini öğrenmek için tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak! Mamak’ta hayal ettiğiniz organizasyonlar için bir tık kadar uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Akdere Mahallesi, Mutlu Cd. No:36, 06630 Mamak/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şahan Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.