Leone

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Merkez, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Pasta Büfesi, Makaron Kulesi

Önerilen Firmalar

Bodrumlu Pastalar
15 10

Bodrum

Bodrumlu Pastalar

250
10-30 TL
Vanilya Bodrum
10

Merkez

Vanilya Bodrum

Leone
15

Merkez

Leone

Limit Yok
10-30 TL

Hakkında

2011 yılında İzmir’de açtığımız ve ünü günden güne artan pastanemiz ile Muğla çapında da hizmet veriyoruz. Düğün pastacılığı konusunu çok ciddiye alıyoruz ve insanların hayatlarındaki muhtemelen en değerli günlerden birinin sembolü olduğu için pastaları özenerek hazırlıyoruz. Kendilerine özel ve bir o kadar da lezzetli pastalar isteyen çiftlerin için Muğla’ya da bu hizmetimizi götürüyoruz. Bu konuda hakkında bilgiler vermeden kendimizden ve Leone Patisserie & Boulangerie menüsünden de bahsetmek istiyoruz.

Kardeşler olarak açtığımız pastanemiz bir kardeşin Fransa’da aldığı eğitimler ve katıldığı atölyelerde öğrendikleri üzerine kuruldu. Onun Türkiye’ye döndüğündeki heyecanı hepimizi sardı ve hayali hayalimiz oldu. Bu sebeple 5 kardeş el ele vererek büyük bir çaba sarf ederek özenle pastanemizi açtık. Tamamen doğal ürünler kullanarak Fransız mutfağının klasikleşmiş tatlarını üretiyoruz. En meşhur Fransız tatlısı croissant’dan tutun da eclair’e, tarte tatin’e ve baguette’e kadar her şeyi usulüne uygun olarak yapıyoruz. Zaten Artisan yöntemi kullandığımız için aksi mümkün dahi değil.

Bizi biraz olsun tanıdığınıza göre konumuza geri dönebiliriz. Düğün pastalarının özel tasarımlar ve lezzetlere sahip olmaları gerektiği kanısındayız. Bu sebeple çiftimize göre her şeyi ile el yapımı bir lezzet şölenini gerçek bir görsel sunuma dönüştürüyoruz. Şeker hamuru asla kullanmıyor ve buna karşı çıkıyoruz. Pastaları çubuk vanilya ve Belçika çikolatası gibi ürünler ile özel olarak ürettiğimiz için lezzet konusunda hep çok iyi dönüşler alıyoruz. Naked cake de denilen bir stille yaptığımız pastalarda süsleme için canlı çiçekler tercih ediyoruz.

Özene bezene planladığınız düğününüze yakışır bir pastanız olsun istiyorsanız bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Bize ulaşmak ve Leone Patisserie fiyatları hakkında bilgi almak için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yasemin Gürgan

  • Adres: Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Karşısı Alsancak İzmir

Leone Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Muğla Düğün Pastası
Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!