• Maks. Dilim Sayısı
  Limit Yok

 • Min. Dilim Fiyatı
  100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Leone Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi Makaron Kulesi

Leone Hakkında

2011 yılında İzmir’de açtığımız ve ünü günden güne artan pastanemiz ile Muğla çapında da hizmet veriyoruz. Düğün pastacılığı konusunu çok ciddiye alıyoruz ve insanların hayatlarındaki muhtemelen en değerli günlerden birinin sembolü olduğu için pastaları özenerek hazırlıyoruz. Kendilerine özel ve bir o kadar da lezzetli pastalar isteyen çiftlerin için Muğla’ya da bu hizmetimizi götürüyoruz. Bu konuda hakkında bilgiler vermeden kendimizden ve Leone Patisserie & Boulangerie menüsünden de bahsetmek istiyoruz.

Kardeşler olarak açtığımız pastanemiz bir kardeşin Fransa’da aldığı eğitimler ve katıldığı atölyelerde öğrendikleri üzerine kuruldu. Onun Türkiye’ye döndüğündeki heyecanı hepimizi sardı ve hayali hayalimiz oldu. Bu sebeple 5 kardeş el ele vererek büyük bir çaba sarf ederek özenle pastanemizi açtık. Tamamen doğal ürünler kullanarak Fransız mutfağının klasikleşmiş tatlarını üretiyoruz. En meşhur Fransız tatlısı croissant’dan tutun da eclair’e, tarte tatin’e ve baguette’e kadar her şeyi usulüne uygun olarak yapıyoruz. Zaten Artisan yöntemi kullandığımız için aksi mümkün dahi değil.

Bizi biraz olsun tanıdığınıza göre konumuza geri dönebiliriz. Düğün pastalarının özel tasarımlar ve lezzetlere sahip olmaları gerektiği kanısındayız. Bu sebeple çiftimize göre her şeyi ile el yapımı bir lezzet şölenini gerçek bir görsel sunuma dönüştürüyoruz. Şeker hamuru asla kullanmıyor ve buna karşı çıkıyoruz. Pastaları çubuk vanilya ve Belçika çikolatası gibi ürünler ile özel olarak ürettiğimiz için lezzet konusunda hep çok iyi dönüşler alıyoruz. Naked cake de denilen bir stille yaptığımız pastalarda süsleme için canlı çiçekler tercih ediyoruz.

Özene bezene planladığınız düğününüze yakışır bir pastanız olsun istiyorsanız bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Bize ulaşmak ve Leone Patisserie fiyatları hakkında bilgi almak için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Karşısı Alsancak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Leone Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.