Gümüşlük Unlu Mamülleri

E-posta Gönder

Gümüşlük Unlu Mamülleri Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5-8 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  3.000

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Gümüşlük Unlu Mamülleri Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi, Makaron Kulesi

Gümüşlük Unlu Mamülleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Diyabet, Fındıksız, Laktozsuz


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Gümüşlük Unlu Mamülleri Hakkında

Düğün pastanızda kendinize özel bir detay istiyorsanız ya da düğün salonda dağıtılan sıradan pastaların aksine lezzetli bir düğün pastasına sahip olmayı planlıyorsanız, sizlere Gümüşlük Unlu Mamülleri’nin lezzetli pastalarını öneriyoruz. Kalite ve profesyonelliğin bir arada olduğu işletmemiz sayesinde düğün gününüzde pastayı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. İstediğiniz büyüklükte, istediğiniz tarzdaki pastayı Gümüşlük Unlu Mamülleri farkıyla yiyebiliyorsunuz.

Fırınımızda bulunan tüm ürünlerin tazeliği konusunda iddialıyız. Çeşitli kurumlardan aldığımız belge ve sertifikalar sayesinde gereken onay ve izinleri aldığımızı söylemek istiyoruz. Gerek lezzetimizle gerekse de hijyen ile çiftlerimizin tam da istediği gibi bir işletme olmayı amaçlıyoruz.
Pastacılık sektöründe faaliyet gösteren, gerekli deneyimlere sahip, elleri lezzetli bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekip ile önce isteklerinizi net bir şekilde öğreniyor, sonrasında yapım aşamasına geçiriyor ve finalde de sizlere vadettiğimiz tarihte teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizde sadece düğün pastaları değil, söz pastası, baby shower pastaları, nişan ve söz pastası ve doğum günü pastaları da hazırlayabilmekteyiz. Bu pastaların üzerinde kullanılmak üzere resim ya da tasarımlara da yer verebiliyoruz. Böylelikle yüzlerinizde bir tebessüm oluşturabiliyor ve mutluluğunuzda ufak da olsa bir payımızın olmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Haftanın her günü açık olduğumuzu söylemek istiyoruz. Sabah 7’de başlayan kesintisiz hizmetimiz gece 02.30’a kadar devam ediyor. Bu süre zarfında bizi istediğiniz zaman tercih edebilir, pastalarımızı yakından görebilirsiniz.

Bodrum’un Gümüşlük bölgesinde bulunduğumuzu ve burada oldukça bilinen bir konumda yer aldığımızı söylemek istiyoruz. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebileceğiniz gibi dolmuş veya taksi gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak da işletmemize ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki pasta için doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Böylelikle kusursuz bir düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Caddesi No:69 şok market karşısı gümüşlük mahallesi BODRUM/MUĞLA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gümüşlük Unlu Mamülleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.