Özel Tasarım Düğün Pastası Arayan Çiftlere Butik Pastacı Önerileri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:42 DK

28.10.2015

Düğününüz için özel tasarım pastalar yaptırabileceğiniz, çiçekli pastalardan, şık modellere hatta konsept tasarımlara kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, çoğu butik pastane olan seçenekler sıraladım sizin için. Şehrinizdeki düğün pastası firmalarından basit bir formla butik pasta fiyatları hakkında bilgi alabileceğinizi hatırlatarak başlıyorum!

Lima Butik Pasta

Özel tasarım pastalar da yapan Lima Butik Pasta, farklı tatlar seven konukların damak tadına hitap etmek isteyen çiftlere de kavanozda leziz ve şık alternatifler sunuyor. Aç karnına bakmanızı önermediğim harika fotoğraflarda kavanozda tiramisulardan çilekli ferah tatlara kadar birçok seçenek bulabilirsiniz.

Lima Butik Pasta'yla 2 hafta öncesinde iletişime geçmeniz ve hayalinizdeki modeli anlatmanız yeterli! Elbette yazın düğün sezonu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak bu tarihte biraz daha hassas davranabilirsiniz.

lima - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Mutlu Kekler

Mutlu Kekler, Tarabya'da, farklı beslenme tiplerine karşı hassas, özel tasarım düğün pastaları yapan bir pastane! Glutensiz, diyabetik, fındıksız, laktozsuz, yumurtasız pastalar da yapan Mutlu Kekler'in, beslenme hassasiyeti olan davetlilerinizin gönlünü fethedeceğine eminim. 1000 kişilik davetli kapasitelerine kadar hizmet veren Mutlu Keklerle 2 hafta önce iletişime geçmiş olmalısınız.

Düğün Pastası İndirimleri

CakesbyNesli Butik Pasta
%20 İNDİRİM
35 4
CakesbyNesli Butik Pasta

Düğün Ve Nişan Pastası Siparişlerinizde %20 Indirim!...

mutlu_kekler - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Özel Pastam

Özel Pastam'ın bu tatlı mı tatlı sarı kurdeleli, papatyalı pastası çiçekli pastalar seven çiftlere gelsin! Özel Pastam'ın tasarımları arasında şekilli pastalar arayanlar da çiçekli pasta modelleri arayanlar da aradıklarını fazlasıyla bulacak! 250 kişilik davetli kapasitesine kadar hizmet verebilen Özel Pastam'la 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

ozel_pastam - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Pastölye

Özel tasarım pasta siparişi verebileceğiniz Pastölye 500 kişiye kadar hizmet alabileceğiniz butik pastane örneklerinden biri. Tasarım pastalar, makaron ve cupcake kuleleri yaptırabileceğiniz Pastölye ile düğün tarihinizden 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

pastolye - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Torte Bakery

Dilerseniz maket dilerseniz gerçek pasta kesimi yapabileceğiniz, butik pastalar ve özel lezzetler konusunda yetenekli bir marka Torte Bakery! Torte ekibi, müşterilerinden gecenin konsepti ve hayal ettikleri pasta hakkında bilgi aldıktan sonra benzersiz bir tasarım sürecine girişiyor, elbette bütün bu görsel şölenin altında tadına doyulmayacak lezzetler de yatıyor!

torte_bakery - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Servet Pastanesi

Özel düğün pastaları yapan ve bu işi 1983'ten beri yapan Servet Pastaneleri, birbirinden leziz tatlara sahip pastaları ile tüm müşterilerinin gönlünü çalıyor. Yaz aylarında kalabalık düğünlerde çiftler genellikle maket pasta tercih ediyor. Onlar da pastaların lezzetlerinden ödün vermemek için ise dilim pastalarını en özel koşullarda muhafaza edip düğün esnasında kesilecek maket pastayı ise hediye ediyorlar.

servet_past - özel tasarım düğün pastası arayan çiftlere butik pastacı önerileri

Şehrindeki En İyi Düğün Pastası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN PASTASI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Pastası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)