Düğün Pastası İstanbul

Ganaj Bakery

  • Min. Dilim Fiyatı
    100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ganaj Bakery Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
750
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi

Ganaj Bakery Sıkça Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Ganaj Bakery Hakkında

Hayallerinin butik pastanesini 2015’in Şubat ayında açan Burcu Yılmaz, Marmara Üniversitesi Pazarlama bölümünde aldığı eğitimin ardından iş hayatına özel bir bankada başlar. 2 yılık deneyiminin sonunda kurumsal yaşamın kendisini mutlu etmediğini fark eder. Yeni yolculuğuna, çocukluk hayali olan dil eğitimi için İngiltere’ye gitmekle başlar. İngiltere’de yaşadığı 2 yıl içerisinde gözlemlediği farklı kültürler ve yaşadığı deneyimler sayesinde, gerçekten istediği tecrübenin insanların hayallerine ortak olmanın keyfi olduğunu keşfeder. Burcu, “Sevdiğin işi yaparsan ömür boyu çalışmazsın” düşüncesini benimseyerek kendisini mutlu edecek mesleği araştırmaya, vizyonunu daha da genişletmeye karar verir. İngiltere’de hem çalışıp hem de dil eğitimini tamamlarken, mutfakta geçirdiği anlardan özellikle keyif aldığını fark eder. İngiltere’den dönmeden önce bütün planlarını yapar. Bu alanda Türkiye’de alabileceği eğitimleri araştırır. Tüm dünyada geçerliliği olan City and Guilts ve MEB onaylı diplomasını alabileceği MSA’ya ( Mutfak Sanatları Akademesi) başvurmaya karar verir. MSA’da aldığı Pastacılık ve Ekmekçilik eğitiminin ardından Hilton ParkSA Otel’de stajyer olarak başladığı kariyerine pastane sorumlusu olarak devam eder. Hilton ParkSA’da öğrendiklerinden çok şey kazanmış olsa da, kendisine gerçekten heyecan veren düşlerin peşinden gitmek için 1,5 yılın sonunda işinden ayrılmaya karar verir. İnsanların hayallerini pastaların üzerinde gerçekleştirmek ve kendini bu alanda daha çok geliştirmek amacıyla butik pastacılığa yönelir ve Arnavutköy’de butik bir pastanede çalışmaya başlar. Bu sırada İtalya’dan şeker hamuru figürü modelleme dersi vermek için gelen Molly’nin derslerine katılır. Bu alanda Türkiye’de verilen eğitimlerin birçoğuna katılarak kendini geliştirmeyi sürdürür. Menüsünü giderek daha da geliştirir, artık hayallerinin pastanesini açması ve bu lezzetleri herkesle paylaşması gerektiğine karar verir. Sizlerin en özel günlerinizde en lezzetli ve güzel pastaları ile yanınızda yer almaktan büyük keyif almaktadır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Ganaj Bakery Yol Haritası

Ganaj Bakery Yorumları (5)

Nur & Ayhan

Düğün Tarihi: 21.07.2017

Arkadaşımın Tavsiyesiyle Size Gelmiştik Ve Iyi Ki De Pastamızı Sizlere Yaptırmışız. Pastanın Hem Görseli Hemde Lezzeti Harikaydı. Kaliteniz Ve Fiyatınız Birbiriyle Doğru Orantılı. Güler Yüzünüz Ve Doğru Yönlendirmeleriniz Samimi Yaklaşımınız Için Çok Teşekkür Ederiz. Sizi Gönül Rahatlığı Ile Tüm... devam 

Büşra & Hakan

Düğün Tarihi: 03.06.2017

Düğünümüz Için Yaptığınız Pastanın Hem Görseli Hem Lezzeti Mükemmeldi. Herkes Pastamızı Nere Yaptırdığımızı Sordu. Içtenliğiniz Ve Gösterdiğiniz Hassasiyet Için Cok Teşekkür Ederiz.

Gülçin & Mustafa

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Pastamızın Görseli Kadar Lezzetide Harikaydı. Tüm Yardımlarınız Için Çok Teşekkür Ederiz. Diğer Kutlamalarımızda Görüşmek Üzere.

Hanife & Arda

Düğün Tarihi: 06.10.2016

Hazırladığınız Şeker Masasındaki Tüm Ürünler Ve Pastamızın, Hem Görselleri Hem De Lezzetleri Mükemmeldi Çok Gösterişli Ve Şık Bir Masa Olmuştu. Tekrardan Çok Teşekkür Ederim.

Hande & Mert

Düğün Tarihi: 14.04.2016

Pastamızı Beklediğimizden Daha Güzel Olmuştu. Ellerinize Sağlık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.