Pasta İstanbul

0

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Pasta İstanbul, 15 yıldır pastacılık sektöründe bulunan ekibin modern, eğlenceli ve 'nish' tasarımları yani hayallerinizi pastalara yansıtan markasıdır.

Pastanın tatlı dünyasını herkes için değil yalnızca sizler ve değer verdikleriniz için özel kılma hedefiyle yola çıktık. Biliyoruz, hepimizin hikayesi farklı, anılarımız, sevgimiz, dostluklarımız. Ve biliyoruz ki sevdiklerimize bunu göstermenin artık bir yolu daha var, Pasta İstanbul ile hikayenizi dinliyor ve en tatlı, en özel haliyle düğün pastalarımıza yansıtıyoruz.

Doğum Günü, Düğün, Nişan ve Baby Shower gibi en özel anınızda sizlerin yanınızdayız. Butik pastacılık deneyimini en kaliteli ve sağlıklı, aynı zamanda en lezzetli hali ile sunuyoruz.

Düğün Pastası ve Düğün Cupcake'leri ile hem sizlere hem misafirlerinize unutulmaz bir davet yaşatıyoruz.

Düğün organizasyonunuzu kokteyl davetleri de dahil olmak üzere, tüm servisi ile biz yapalım, siz misafirlerinizle eğlenmenin ve davetin keyfiniz çıkartın.

Yılların getirdiği tecrübe ve değerle, gıda üretimi konusunda Türkiye'de ve globalde ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, HACCP gibi bir çok standartın ve belgenin sahibiyiz.

Dilerseniz online olarak sitemizden sipariş verebilir dilerseniz Yeşilköy ve Hadımköy şubelerimizden bizleri ziyaret ederek pastanızı yaptırabilirsiniz.

En özel anınızı, size özel bir pastayla tatlandırın.

İletişim

Yetkili Kisi

SEYFETTİN SAĞIR

  • Adres: İstasyon Caddesi No:75 Yeşilköy

Pasta İstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!