Düğün Pastası İstanbul

Pasta İstanbul

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pasta İstanbul Hakkında

Pasta İstanbul, 15 yıldır pastacılık sektöründe bulunan ekibin modern, eğlenceli ve 'nish' tasarımları yani hayallerinizi pastalara yansıtan markasıdır.

Pastanın tatlı dünyasını herkes için değil yalnızca sizler ve değer verdikleriniz için özel kılma hedefiyle yola çıktık. Biliyoruz, hepimizin hikayesi farklı, anılarımız, sevgimiz, dostluklarımız. Ve biliyoruz ki sevdiklerimize bunu göstermenin artık bir yolu daha var, Pasta İstanbul ile hikayenizi dinliyor ve en tatlı, en özel haliyle düğün pastalarımıza yansıtıyoruz.

Doğum Günü, Düğün, Nişan ve Baby Shower gibi en özel anınızda sizlerin yanınızdayız. Butik pastacılık deneyimini en kaliteli ve sağlıklı, aynı zamanda en lezzetli hali ile sunuyoruz.

Düğün Pastası ve Düğün Cupcake'leri ile hem sizlere hem misafirlerinize unutulmaz bir davet yaşatıyoruz.

Düğün organizasyonunuzu kokteyl davetleri de dahil olmak üzere, tüm servisi ile biz yapalım, siz misafirlerinizle eğlenmenin ve davetin keyfiniz çıkartın.

Yılların getirdiği tecrübe ve değerle, gıda üretimi konusunda Türkiye'de ve globalde ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, HACCP gibi bir çok standartın ve belgenin sahibiyiz.

Dilerseniz online olarak sitemizden sipariş verebilir dilerseniz Yeşilköy ve Hadımköy şubelerimizden bizleri ziyaret ederek pastanızı yaptırabilirsiniz.

En özel anınızı, size özel bir pastayla tatlandırın.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    İstasyon Caddesi No:75 Yeşilköy

  • Haritadaki Konumu

    Pasta İstanbul Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.